Pioneer G8

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
pdp 5000 - to jest sam Monitor. I jest zdecydowanie za drogi.
Pioneer twierdzi że nowe modele full hd - graja znacznie lepiej od tego ekranu , mają wbudowany tuner i kosztować będą połowę kwoty , czyli ok. 20.000 zł. Do tego bedzie podstawka obrotowa za 799 lub nieruchoma za 399 zł .
Jakie będzie to odwierciedlenie dla Sharpa 52 XL1 - zobaczymy - bo na dniach mają wejść.
Te kilka dni ja bym się wstrzymał.
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
pierwsza prezentacja plazm Pioneera 8 mej generacji w Polsce -
4.07.2007 w Warszawie. Będziemy mieć sprzęt do testowania :D . Zobaczymy co na to Pioneer ?
 

mabi77

New member
Aaaaaaaaaa

Ja chce takie cacko
Man nadzieje ze w przyszlym roku moze latem bedzie mie stac na ten wspanialy PDP PIONEERA :krol:
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
A my przedstawimy wam w tym tygodniu pierwszy nie opis jaki jest tam, ale test CAŁEJ GAMY nowych Pioneer'ów wraz z porównaniem do poprzedniej generacji.
 

darek_k

New member
ar2 napisał:
pierwszy test CAŁEJ GAMY nowych Pioneer'ów
Ar2 to wtedy będzie pierwszy test na świecie, nawet na AVforum ciagle pytają i "kapią" marnymi informacjami i zdjęciami z komórki.

Ale czy będziecie mieli możliwość porównania np: z Sharp 46(52) i lub nowym Panasem FullHD bo na AVForum pisali że Pionner zgadzał sie na takie porównanie ale bez możliwości kalibracji(zmiany ustawień pilotem) monitorów tylko na predefiniowanych ustawieniach?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jeszcze ok 40 minut :), test jest już gotowy obrabiam jeszcze zdjęcia. Opóźnienia wynikły z robotami przy zmianie serwera za co mogę przeprosić.

Postaram się go umieścić w nocy, pewnie całość uda mi się wklepać ok 3-4 godziny.

Test ukaże się w strefie dla klubowiczów (info na ten temat TUTAJ), ogólnodostępny będzie po ok miesiącu.


EDIT: No niestety nie dam dzisiaj rady zamieścić tego testu, dostępny powinien być jutro o tej samej porze. :(
 

jtd

New member
Bez reklam
greboc napisał:
czy warto dać parę tysięcy więcej za 508 xd.mam zamiar kupić na dniach.czy lepiej jednak 507
o tym dowiesz sie najwczesniej za miesiac, lub dzis o wstapisz do platnego klubu, twoj wybor:eek:
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Na pewno warto się mocno zastanowić i poczekać na nowe modele.

EDIT: JAK wrażenia po premierze produktu?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Po długich walkach z serwerem udało mi się zamieścić ostateczną wersję.

Smacznego :)
 

jtd

New member
Bez reklam
Super tescik, nasuwa mi sie jedna mysl, mieliscie na testach tez Sharpa HD1 o kontrascie 15000, macie go nadal? Jesli tak to moze jakies porownanie czerni i wogole :cool:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
porównanie z konkurencją powinno być w tym tygodniu - dla klubowiczów obszerne i w różnych konfiguracjach.
Jakość czerni w nowej generacji jest rewelacyjna pod każdym względem. Ale czy ja dałbym taką kasę - NIE !!!
Jako anegdota może być fakt że podczas testów odwiedził nas prominentny człowiek z kraju. Na pytanie przedstawicieli o zachwycających zapewnieniach nowości - miał wskazać tenże nowy model. Wskazał jako nowość - uzasadniając jednocześnie swoimi słowami przecież wyraźnie widać różnice - model ...................... stary.
Ale zdecydowanie warto jest z ciekawości sprawdzić model - pamiętając
o tym w jakich godzinach we własnym domu oglądamy telewizję na ekranach.
 
Do góry