Wieszaki, stojaki do Pioneer`a

jarzak

New member
Witam wszystkich serdecznie.
W najbliższym czasie zamierzam kupić plazmę 427XA(XD). W komplecie nie ma żadnego wieszaka ani stojaka do powieszenia (postawienia) tv. Ja chciałbym powiesić ją na ścianie. Szukałem w necie odpowiedniego wieszaka i znalazłem taki:
http://www.allegro.pl/item191406560_uchwyt_wieszak_plazma_lcd_32_63cal_supercena_.html

Co o nim sądzicie, może któryś z użytkowników takowy wieszak posiada? Czy rozstaw otworów i ich średnica są OK?
Poradźcie właściciele pionka 427!
:)
Pozdrowienia,
J.Z.
 

Jazzweek

New member
Witam.
Moim zdaniem jak najbardziej może być.
Mam podobny - różnica jedynie w wyciętych kołach o większej średnicy do wpuszczenia kabli w ścianę, regulacji pionowego kąta nachylenia (20 stopni) i obciążenia do 90 kg. Cena identyczna (bardzo dobra zresztą).
Montaż całkiem prosty i solidny.
Zapytaj o komplet śrub - powinno być po 4 lub 6 w kilku różnych średnicach - (Pionek ma otwory o dość dużej średnicy) aby dopasować do TV.

Pozdrówka
 

jarzak

New member
Dzięki za podpowiedź. Czy mógłbyś powiedzieć gdzie kupiłeś swój wieszak, może jakiś namiar, bliższe dane?
:)
Pozdro,
J.Z.
 

Jazzweek

New member
Sorry, nie zrobiłem linka uchwyt.pl
 
Ostatnia edycja:

jarzak

New member
Chciałbym, aby tv wisiał na ścianie, i tylko tyle. Widziałem w necie sporą ofertę. Kwestią zasadniczą jest, czy dany wieszak będzie pasował do pionka? Dlatego liczę, że użytkownicy podsuną cenne wskazówki lub wskażą, który będzie dobry za niewygórowaną cenę.
:)
Pozdro,
J.Z.
 
Do góry