Menu service w Pioneer PDP-436RXE

Tco99

New member
Witam...
Mam pytanie dla znawców tematu....jak można skorygować parametry i geometrie obrazu na plamie PDP-436..,..a konktretnie które pozycje w "menu service" za nie odpowiadają.Chciałbym skorygować wysokość i szerokość wyświetlanego obrazu.Na obrazie kontrolnym zewnętrzne elementy obrazu testowego są poza w ekranem....proszę o porade...:blagam:
 

cyberkrasy

New member
hmm

To ja zapytam inaczej.Czy kazdy model pioneera (powiedzmy 4 ostatnie generacje)maja inna kombinacje klawiszy przy wchodzeniu do service menu?
 

boston

New member
Service menu

Generacja 6, 7, 8 ma tak samo! Przytrzymać Info przez 5s a nastepnie wciskac strzalki kolejno lewo-góra-lewo-prawo i power.Pozdrawiam!
cyberkrasy napisał:
To ja zapytam inaczej.Czy kazdy model pioneera (powiedzmy 4 ostatnie generacje)maja inna kombinacje klawiszy przy wchodzeniu do service menu?
 

Bylu

New member
Pioneer PDP-435

boston napisał:
Generacja 6, 7, 8 ma tak samo! Przytrzymać Info przez 5s a nastepnie wciskac strzalki kolejno lewo-góra-lewo-prawo i power.Pozdrawiam!

Szanowni Państwo,
a jak sprawdzić ilość przepracowanych godzin w plazmach Pioneer-a 5 generacji ? Powyższa kombinacja przycisków nic u mnie nie uaktywnia. Dałem za niego kupę kasy w 2004 r i chciałbym wiedzieć jak długo mi jeszcze posłuży. Optycznie sprzęt jest ok, żadnych duszków, ale przy słonecznej pogodzie praktycznie szary ekran!
Będę wdzięczny za info.
Pozdrawiam
Bylu
 
Ostatnia edycja:

boston

New member
Spróbuj przy włączonym telewizorze kombinacje klawiszy DISPLAY,LEFT,UP,RIGHT,POWER. Wydaje mi sie ze te moduly sa dosc trwale bo do dzis pioneer robi na nich monitory przemyslowe NEC
 

Bylu

New member
boston napisał:
Spróbuj przy włączonym telewizorze kombinacje klawiszy DISPLAY,LEFT,UP,RIGHT,POWER. Wydaje mi sie ze te moduly sa dosc trwale bo do dzis pioneer robi na nich monitory przemyslowe NEC

Dziękuję za podpowiedź. Niestety, u mnie na pilocie nie ma opcji DISPLAY.
Będę wdzięczny za sugestie dotyczące tej opcji.
Pozdrawiam
Bylu
 

boston

New member
Bylu napisał:
Dziękuję za podpowiedź. Niestety, u mnie na pilocie nie ma opcji DISPLAY.
Będę wdzięczny za sugestie dotyczące tej opcji.
Pozdrawiam
Bylu
Czesc podaj mi dokladny model twojej plazmy to postaram sie dowiedziec.Pozdrawiam!
 

Bylu

New member
boston napisał:
Czesc podaj mi dokladny model twojej plazmy to postaram sie dowiedziec.Pozdrawiam!

Witaj Boston,
dzięki za zaineresowanie moją kwestią. Podaję Ci symbol swejego Pioneer-ka:
PDP-435XDE rok produkcji 2004 i jeszcze oznaczenie pilota jakie znalazłem na jego obudowie AXD1494.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Bylu
 
Do góry