plasmy42'te same ceny co wybrać?

dajcieznac

New member
To sie moze przydac wszystkim ktorzy chca jakas plasme mnie nie stac na 50' bo i tak szarpnalem sie na plasme 42' i oto pytanie do wszystkich specow:
4 plasmy 42' i te same ceny

1. Pioneer PDP-427HX (spotkalem sie z oznaczeniem z koncowka XD ale rowniez XG i rowniez PDP 4270 HD-- i sam juz nie wiem czy mowimy o tym samym na stronie http://www.visualgrandprix.com/vgp2007/result/each-e.html PDP-427HX zostal numerem jeden, ale czy to ten sam? ale na forum numerem jeden na hdtv.com.pl zostal 427XG
2. Hitachi42PD9800TA (to jest nowy model poprzednika W42PD9700 ktory w japonii nazywal sie W42PHR9000) tego modelu jeszcze nie bylo jak ogloszono w japonii ktore modele sa najlepsze, ale oto review ktore jest jedno z najlepszych http://asia.cnet.com/reviews/home_av/tvs/0,39037585,39786042p,00.htm?
nikt nie dostal tak dobrej oceny oprocz Pionier PDP 5000EX ale to jest cena niedozaakceptowania nawet Pionek PDP 427HD czy PanasTH42PX600
3. PanasTH42PX600 (w maju wchodzi nowy model TH-42PV700H i Th42PV70H)
4. Toshiba42WL68E

Ogladalem w sklepie wszystkie te plasmy chociaz kazda na innym koncu sklepu wiec nie dalo sie porownac. Przynioslem wlasne DVD i kazalem wlaczyc na HDMI. Ceny sa bardzo zblizone. Obrazy znakomite, ale badz madry i dokonaj jakiegos wyboru. Jestem juz zmeczony czytaniem wszystkiego co mozliwe. Czy ktos moze wybrac za mnie? Ja sie podpozadkuje!!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ze wszystkich wymienionych wybierałbym 42 Pioneera - model zależy od potrzeb . Porównałbym jeszcze :
42 Loewe Modus - w HD gra rewelacyjnie
42 Nec XR4
42 Hotachi 9700
Ale kolejność j.w.
pozdrawiam
 

portyk

New member
Kupuj Pioneera, mam od tygodnia i każdy kto widzi nie dowieża że obraz może być tak dokładny.

To co widziałem w sklepach to całkiem mco innego niż obraz w domu.
 

fokus

New member
botr napisał:
Kup sobie Plazme Pioneera 427XA (6900zł ) i bedziesz miał wszytsko czego oczekujesz od idealnego od telewizora

Gdzie widziałes w takiej cenie ??? Napisz ze czeka go zakup podstawy albo wieszaka bo nie ma w komplecie :)
 

jarzak

New member
W tej cenie nie można kupić tego pionka w oficjalnej sprzedaży od polskiego dystrybutora. Pochodzi z importu prywatnego bez polskiej gwarancji.

pozdro,
J.Z.
 

jarzak

New member
Tak, to prawda. Za tę kwotę można kupić 4270XA. Natomiast 427XA chodzą za min. 7700 zeta (oficjalnia sieć sprzedaży - polski dystrybutor). W Europie mozna kupić taniej, dlaczego tylko u nas taka drożyzna?
:niewiem:
Pozdrawiam,
J.Z.
 

Maar

New member
jarzak napisał:
W Europie mozna kupić taniej, dlaczego tylko u nas taka drożyzna?
Taka polityka producentow... wiekszosc sprzetu RTV-AGD jest u nas drozsza. Wczoraj rozmawialem z kumplem z niemcowni i polecalem mu Sharpa LC42XD1. Chlop sie zajaral i poszedl dzisiaj sprawdzic cene. Dzisiaj dostalem maila, ze u niego w MM ten tv mozna kupic za ok 5800 (w przeliczeniu 1 EUR=1,85 PLN). Podejrzewam, ze w necie znalazlby jeszcze taniej ;>
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
obecnie są dobre ceny na Pioneera , Loewe I Hitachi .
Sprawdź przed zakupem .
 
Do góry