wybór prawie pewien :)))

marcus02

New member
po wielu poszukiwań tv lcd, a także prezentacjach, zdecydowałem się zawężyć krąg do:
philipsa 32 PF 9731 lub philipsa 32 PF 9551, do ewentualnej trójki można dołożyc Sony 32 V2500
niestety model 32PF9731 jest obecnie prawie nie do kupienia
oglądałem rózne tv, sharpy, panasonici, jvc, loewe /chyba na nim się najbardziej zawiodłem/, ale obraz w philipsie, chyba najbardziej przypadł mi do gustu
co sądzicie o tym wyborze
a jak już tv będzie podłączony, to podziele się swoimi spostrzeżęniami
pozdrawiam
 

marcus02

New member
oczywiście sygnał z pal-u i z dvd,
hd traktuje na dzień dzisiejszy jako ciekawostkę i taki sygnał każdy lcd odbiera wyśmienicie
 

Mabri

New member
marcus02 napisał:
oczywiście sygnał z pal-u i z dvd,
hd traktuje na dzień dzisiejszy jako ciekawostkę i taki sygnał każdy lcd odbiera wyśmienicie

To nie wiem, czy lcd jest dobrym wyborem. Ja bardziej polecałbym ci plazmę, a jeżeli już lcd to jvc 40s70.
Napisz na priv do kikiego - on ma większe doświadczenie.
 

marcus02

New member
po pierwsze 40 cali, to zdecydowanie za duzo, ekran ma mieć przekątna 32 cale
po drugi, oglądałem również JVC, ale wogóle mnie nie zachyciły, zaróno pod wzgłem obrazu, jak równiez wizualnie
moim zdaniem najladniejszy wizualnie jest loewe individual, ale uważam, że jakość obrazu nie była jakaś rewelacyjna, napewno lepsze od sharpa, który stał obok, choć są to te same matryce, to jednak elektronika robi swoje,
a od tekiego tv należy oczekiwać więcej niż dobry obraz,
ale jak powiedzał pan w salonie, te tv powinno sie traktować jako kolejny mebel, a nie tylko sam TV
 
J

Judash

Guest
marcus02 napisał:
po pierwsze 40 cali, to zdecydowanie za duzo, ekran ma mieć przekątna 32 cale
po drugi, oglądałem również JVC, ale wogóle mnie nie zachyciły, zaróno pod wzgłem obrazu, jak równiez wizualnie
moim zdaniem najladniejszy wizualnie jest loewe individual, ale uważam, że jakość obrazu nie była jakaś rewelacyjna, napewno lepsze od sharpa, który stał obok, choć są to te same matryce, to jednak elektronika robi swoje,
a od tekiego tv należy oczekiwać więcej niż dobry obraz,
ale jak powiedzał pan w salonie, te tv powinno sie traktować jako kolejny mebel, a nie tylko sam TV

Ale jaja....od tv nalezy oczekiwac wiecej niz dobry obraz ;)A i tv powino sie traktowac jako kolejny mebel..no..no..niezla filozofia.Mnie to sie wydawalo, ze tv kupuje bo to, by polepszec walory ogladanego obrazu a za mebel to moge uzywac 29 cali Sony crt.Ale tu sa modele na forum..brak slow.
 

marcus02

New member
Judash, czytajac twoje posty, to chyba masz jakieś problemy, no ale to nie mój problem, bo chyba nie potrafisz zrozumieć, że któs woli coś innego niż ty, ma inne gusta itd, a w dodatku jeszcze śmie pisać o tym na forum ;)
a jakbyś dokładnie czytał to co napisałem, to byś zrozumiał, że to sprzedawca w salonie loewe tak powiedział, a nie są to moje słowa
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Judash - mącisz już w kolejnym wątku.
Czytałeś regulamin Szanowny Kolego ?
Czy Kolega wie, że może bana niechcący załapać?
Proszę o przytemperowanie swoich uwag i powściągnięcie agresji.

Dzienx,
 

saltom

New member
forum jest do wyrazania opini i uwag wiec straszenie banem itp uwazam jest zenujace!

kazdy pisze w sposob jaki potrafi a "strosc" jezyka jest obiektywna jak wiele na tym forum ocen i opini!

serdecznie pozdrawiam

saltom
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
saltom napisał:
forum jest do wyrazania opini i uwag wiec straszenie banem itp uwazam jest zenujace!

kazdy pisze w sposob jaki potrafi a "strosc" jezyka jest obiektywna jak wiele na tym forum ocen i opini!

serdecznie pozdrawiam

saltom
Kolega chciał chyba napisac- subiektywna .
 
J

Judash

Guest
marcus02 napisał:
Judash, czytajac twoje posty, to chyba masz jakieś problemy,

Jaki mam problem twoim zdaniem?

no ale to nie mój problem, bo chyba nie potrafisz zrozumieć, że któs woli coś innego niż ty, ma inne gusta itd,

A co ja wole i jakie mam gusta? Fakt chce kupic TV LCD i dlatego czytam opinie uzytkownikow na tym forum, ale nie mam zadnego faworyta i ani smie twierdzic ktory jest najlepszy.

a w dodatku jeszcze śmie pisać o tym na forum ;)
a jakbyś dokładnie czytał to co napisałem, to byś zrozumiał, że to sprzedawca w salonie loewe tak powiedział, a nie są to moje słowa

a od tekiego tv należy oczekiwać więcej niż dobry obraz,

Niby czego wiecej trzeba oczekiwac niz dobry obraz?

ale jak powiedzał pan w salonie, te tv powinno sie traktować jako kolejny mebel, a nie tylko sam TV

To z niego jest w takim razie niezly model.
 
J

Judash

Guest
Fatman_1 napisał:
Judash - mącisz już w kolejnym wątku.
Czytałeś regulamin Szanowny Kolego ?
Czy Kolega wie, że może bana niechcący załapać?
Proszę o przytemperowanie swoich uwag i powściągnięcie agresji.

Dzienx,

A za co mam dostac tego bana? Czy ja komus ublizam, wyzywam itp?Mam dostac bana za wyrazanie swoich opinni?Ty chyba nie wiesz co to jest agresja a zwykla krytyka?
 
J

Judash

Guest
inox777 napisał:
Kupuj kolego PHILIPSA bo świeci najlepiej Judasha nie słuchaj:p
Inox777 a czy ja doradzalem mu jakis konkretny model? W jakiej kwestji ma mnie nie sluchac? Zreszta on i tak wymaga wiecej o tv niz najlepsze swiecenie ;)Wiec twoj Philips jest za dobry ;)
 
Ostatnia edycja:

grafion

New member
Przecież Judash pracuje na punkciki.U Kikiego dostanie telewizor w dobrej cenie.No ale musi zachwalać odpowiednie marki-wszyscy wiemy jakie.
 
Do góry