Philips seria PFL 8008 - nowości 2013

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
001_P1530387.JPG

Model serii 8008 a pod spodem specjalny soundbar z wysokiej półki Fidelio wyposażony w czytnik płyt Bluraya w cenie około 4.000 zł

002_P1530388.JPG

Seria PFL 8000

Potrójny Ambilight
Wielkości - 40", 46", 55"
Wbudowana kamera Skype ( zamykana) - nie dotyczy serii DesignLine PFL 8908
1400 Hz PMR
3D Aktywne
Pilot z klawiaturą
Pointer
Matryca 200Hz

Perfect Pixel HD Engine
Dwustronny pilot z klawiaturą
Bezramkowy
2 x Okulary w komplecie (PTA 518 lub PTA 50:cool:
Szczotkowane Aluminium

DVB-T/T2/C/S2
HD Smart Stereo 3D wOOx
WiFi
Dual Core

Smart TV Apps
Skype Reday (PTA 317)
Przeglądarka otwarta
Social TV
HBBTv
Simply Share (DLNA)
WiFi MiraCast
WiFi Smart Screen
Multiroom Watching
Obsługa z Aplikacji MyRemote App
USB x 3
HDMI x 4
Kontrast 500.000 : 1
Dźwięk 2 x 15W
Vesa : 200 x 200 - 40" i 46"/ 400 x 400 - 55",

http://www.hdtv.com.pl/forum/philip...yli-nowosci-philipsa-na-najblizszy-sezon.html

55pfl8008s_12_cow_.jpg


xxpfl8008_front_black.jpg

xxpfl8008_side_black.jpg

xxpfl8008_front_content.jpg

xxpfl8008_back.jpg

xxpfl8008_front_content_dark.jpg

xxpfl8008_front_smart-tv.jpg

xxpfl8008_lifestyle.jpg

xxpfl8008_lifestyle2.jpg

xxpfl8008_remote_lifestyle.jpg

xxpfl8008_smart-tv_side.jpg

xxpfl8008_remote.jpg
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
W Polsce sa sprzedawane Kiki ?
lolek

Witam uprzejmie,

Jest dostępny telewizor Philips 46PFL8008S/12 w CH Auchan , gdzie mieści się również sklep RTV EURO AGD w Komornikach pod Poznaniem(ok.10km od stacji kolejowej P-ń Gł ul.Dworcowa 1-CH Auchan ul.Głogowska 436) . Cena ( dzisiaj 6299 zł)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie są - jest nowy system dźwięku vOOx.
Jedyne co się obawiałem widząc brak głośników w podstawce - ale jak się okazało zupełnie nie potrzebnie. Dźwięk jest lepszy niż był.
 

SDman

Banned
Nie są - jest nowy system dźwięku vOOx.
Jedyne co się obawiałem widząc brak głośników w podstawce - ale jak się okazało zupełnie nie potrzebnie. Dźwięk jest lepszy niż był.

Witam,
no kurcze na reszcie powrót do tego co dobre było ciekawi mnie czy to tylko 2 głośniki czy 4 ?
Czy tylko z tyłu wychodzą ?

Może następca mojego 9664 się w końcu stworzył, choć jeszcze Sony triluminos bodajże W900 muszę looknąć.

Pozdrawiam
 

SDman

Banned
Na jednym ze zdjęć wynika, jakby były tylko 2 głośniki z otworkami bass reflex ?
Może od spodu (czego nie widać na zdjęciu) też są jakieś głośniczki wysokotonowe ?
Bo tak to coś czuję, że to znów konstrukcyjna lipa , bo jak od tylu mają poprawnie trafiać średnie wysokie tony do słuchacza, tylko niskie tony mogą nie być kierunkowe.
Proszę zerknij jak z tym jest dokładnie.

Pozdrawiam
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mysle kolego ze sa tylko te dwa glosniki co widac, od dolu raczej nie ma szans , ale to sami sobie jestesmy winni bo chcielismy cienkie tv wiec gdzie maja wkladac te glosniki... nie ma jak seria philipsow ta co ma krisswas i accu tam to sa glosniki jak na tv rewelacja obecne tv philipsa wzgledem tamtych to nawet nie powinny stac osbok siebie... tam jak sie slucha z tych glosnikow to naprawde jak z dobrej mikro wiezy... cos pieknego....
lolek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Domysły mogą prowadzić na manowce. Obydwaj się mylicie.
Telewizory mają dźwięk w systemie stereo 1,1.
Więcej informacji w teście.
 

SDman

Banned
Mysle kolego ze sa tylko te dwa glosniki co widac, od dolu raczej nie ma szans , ale to sami sobie jestesmy winni bo chcielismy cienkie tv wiec gdzie maja wkladac te glosniki... nie ma jak seria philipsow ta co ma krisswas i accu tam to sa glosniki jak na tv rewelacja obecne tv philipsa wzgledem tamtych to nawet nie powinny stac osbok siebie... tam jak sie slucha z tych glosnikow to naprawde jak z dobrej mikro wiezy... cos pieknego....
lolek

Czyli takie same jak u mnie w 9664, choroba czemu 4 lata temu można było, a teraz nie ?!
Dla mnie to ważny parametr, może ze zwykłego lenistwa , może trochę ze skąpstwa, a może dlatego, że jak napisałeś STARY DOBRY Philips gra jak z bardzo dobrej mikro wieży.

Chyba tylko Loewe grały jeszcze lepiej -któraś seria.

Pozdrawiam
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Loewe fajne glosniczki maja, ale swoje kosztuja...Ale tak czy siak i tak uwazam ze starsze modele philipsa maja lepszy dzwiek jak chocby z ubieglego roku tv philipsa... zreszta nei tylko ja tak mysle bo chocby kiedys na jakims na zagranicznym forum ludzie podobnie pisali...
lolek
 

SDman

Banned
Nie są - jest nowy system dźwięku vOOx.
Jedyne co się obawiałem widząc brak głośników w podstawce - ale jak się okazało zupełnie nie potrzebnie. Dźwięk jest lepszy niż był.


Witam,
no więc posiedziałem dzisiaj 2 godz. w Euro RTV.

Stały sobie 2 TV obok siebie : po lewej 6008 -47" za 4449 , po prawej 8008 -46" za 6299.

Odniosę się do dźwięku UWAGA: 6008 zabija dźwiękiem 8008 (różny materiał te same ustawienia)
6008 jest głośniejszy, ma basik bardziej głęboki -nie plastikowy, wyraźniejsze wysokie tony.

Czy to oznacza, ze 6008 zbliżył się do dźwięku starszych Philipsów -NIE, ale wśród obecnych ma bardzo ciekawe brzmienie.

Piszesz, że dźwięk w 8008 jest lepszy niż był w 8007, matko to był aż taki zły czy nie wiesz co piszesz ?

Pozdrawiam
 

Devs

New member
Po długim miotaniu sie i niezdecydowaniu uznałem, ze kupię coś w ciemno. Zamówienie na 46pfl8008 złożone, ciekaw jestem jak bardzo będę tego żałować.;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz być spokojny, napisz proszę kilka słów jak już sobie wszystko ustawisz.

===============================
O dźwięk w każdym Philipsie po zastosowaniu ambi vOOx - dźwięk jest bardzo dobry pamiętając o grubości telewizora.
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Ja zamowiłem, dzisiaj ma przyjsc to mnie 46 cali 8008 - Choc martwią mnie wpisy o sofcie do Philipsow, ze zmiany idą jak po grudzie i tylko przez 2 lata

Choc miałem Samsunga D7000 i wcale dłuzej niz 2 lata supportu nie było :/
 
Do góry