Philips seria PFL 5008 - nowości 2013

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
vod onet

Od kilku dni na Smarcie nieaktywna jest aplikacja VOD ONET. Wyświetla się napis że "jest niedostępna na twoim urządzeniu". Czy to chwilowe,czy pozbywają się dostępu do tej dość popularnej aplikacji ??
Też tak macie ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W innych firmach jest podobnie. Przecież nowa władza TVP wprowadza zupełnie nowe odpłatne rozwiązania .
 

Tetro

New member
Witam, czy komuś jeszcze nie działa Screen mirroring? Kiedyś bez problemu przesyłałem obraz z telefonu na ekran telewizora. Teraz jest to nie możliwe. Ładuje, zacina, błąd. Jest możliwość wgrania jakiegoś starego softu?
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ostatnio mi słabo wchodzi SMART TV. Muszę chwile(1-2 minuty) poczekać aby weszło a czasem nawet wyłączyć i włączyć TV. Jak do tej pory działało to na najnowszym sofcie dość sprawnie.Od kilku dni są problemy.Internet mam sprawny(30Mb/s).
Też tak macie ?
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ostatnio mi słabo wchodzi SMART TV. Muszę chwile(1-2 minuty) poczekać aby weszło a czasem nawet wyłączyć i włączyć TV. Jak do tej pory działało to na najnowszym sofcie dość sprawnie.Od kilku dni są problemy.Internet mam sprawny(30Mb/s).
Też tak macie ?
edit: ostatnio wszystko działa sprawnie..("naprawiło się") he,he...
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
nasze stare Tv

Trochę się postarzały nasze 5008 wobec nowych wyrobów.
Jak się Wam sprawują ? Ja się już do nich przyzwyczaiłem. Póki co większych awarii nie było.
Chyba nowszego oprogramowania nie ma się już co spodziewać. Powoli to już prawie historyczne odbiorniki......:|
 

mietekżul

New member
Jak nie używam do oglądania DVB-T tylko TV-SAT to jest super. Ale jak wezmę pilota i zaczynam nim przełączać kanały to szlak mnie strzela, że jest tak powolny. Na to niestety nic nie poradzi żadne oprogramowanie.
 

kufel1

New member
audio out

Czy ktoś z szanownych użytkowników w/w tv podłączył kablem cyfrowym coaxial (wyjście audio out ) ze wzmacniaczem, amplitunerem i uzyskał fonię w głośnikach?
Niedawno zmieniłem wzmacniacz na obsługujący tę możliwość, zakupiłem odpowiedni kabel ,a tu cisza!
:-( Kabel ok, z cd działa,
 

kufel1

New member
Problem rozwiązany, otóż w ustawieniach dźwięku , zaawansowane, format wyjścia cyfrowego ma być: stereo, a ja miałem: wielokanalowy.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
ustawienia

Przez 4 lata od chwili zakupu tego modelu nie mam jednoznacznych preferencji co do ustawienia obrazu. Raz mi się podoba "naturalny" innym razem "film". W ustawieniach "osobiste" też to jest różnie. Jak macie ustawiony obraz aby gradacja szarości była OK i aby obraz nie był zbyt "mdły" i miał wyprane kolory ?? No i żeby czarny był czarny i jasność nie biła po oczach.Podzielcie się praktyką w tym zakresie. Z góry dzięki.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
jakość Philipsa ?

No i w tym roku mija 5 lat od chwili zakupu 5008H. Ani jednej awarii, zero serwisu,obraz taki sam jak w nowym. Mimo wielu niedomagań tego modelu, słabego procesora, itp. telewizor stoi i gra kilka godzin dziennie BEZAWARYJNIE. Jednak jakość Philipsa ! I to Made in Poland ! Na razie nie wymieniam. Może pogra następne 5 lat ??
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
nowe oprogramowanie

Po 3 latach przerwy wyszło na nasze Philipsy nowe oprogramowanie z lipca 2018 (003.020). Wgrałem. Nic się nie zmieniło. Na stronie pisze że coś zmienia w SMART. Nie zauważyłem. Może też wgraliście i ocenicie zmiany ? ;-)
 
Do góry