Philips seria PFL 5008 - nowości 2013

kalatos

New member
Powinien to dobre określenie, ponieważ prawie nic w tym TV nie działa jak należy, albo działa bardzo wolno to w t ym przypadku to będzie loteria :)
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
jakość obrazu

Jak oceniacie jakość obrazu w porównaniu z nowymi tegorocznymi modelami telewizorów Full HD ??
Znajomi kupili 42 calowego Panasonica i powiem krótko : nasz "stary" Philips nie odbiega obrazem od tego nowego TV. Inne sprawy takie jak oprogramowanie kuleje bardzo, ale obraz jest wciąż OK !!;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wystarczy jak kupisz odtwarzacz bluraya i z jego poziomu masz wszystko na następne 4 lata. A jakość zawsze zostaje z Wami.
 

ToomiGos

New member
Czy ma ktoś stare sterowniki? Bo swoje gdzieś zawieruszyłem. Od dwóch dni nie mam smarta ;-( i muszę pokombinować. Ciągle wyskakuje że nie widzi serwera philipsa.
 

ToomiGos

New member
Temat ogarnięty. Nic nie pomagało dopiero jak serwisant przesłał mi soft który nie jest jeszcze dostępny na oficjalnej stronie smart zaczął działać.
 

ToomiGos

New member
Dla wszystkich posiadaczy oto link https://app.box.com/s/jproj9aua7l6t3077sbk356t09qrry62 do softu który otrzymałem po telefonie do serwisu.U mnie raz ,że pomogło z problemem a i może mi się wydaje ale jakoś płynniej działa smart. Może szału nie ma .
Po drugie wcześniej filmy z 48FPS oraz 60FPS strasznie cieły i nie dało się oglądać, teraz wszystko ok., tzn raz ale po cofnięciu do menu i po wznowieniu było ok.Nawet 3D z 60FPS odpalił bez zacięcia.Oby tak zstało.
 

darnok734

New member
Dla wszystkich posiadaczy oto link do softu który otrzymałem po telefonie do serwisu.U mnie raz ,że pomogło z problemem a i może mi się wydaje ale jakoś płynniej działa smart. Może szału nie ma .
Po drugie wcześniej filmy z 48FPS oraz 60FPS strasznie cieły i nie dało się oglądać, teraz wszystko ok., tzn raz ale po cofnięciu do menu i po wznowieniu było ok.Nawet 3D z 60FPS odpalił bez zacięcia.Oby tak zstało.

Wielkie dzięki. Dodam tylko, że jeśli ktoś po najnowszym updejcie miał problemy z odtwarzaniem plików mkv i innych dużych filmowych plików przez USB to ten update pomaga także na to. Wydaje mi się też, że nawigacja w menu usb także przyspieszyła.
 

mietekżul

New member
Powiedzcie jeszcze, że Miracast działa :) Płynniej działa Smart czyli i TVN Player? Super!! Swoją drogą ciekawe kiedy udostępnią na stronie bo według komunikatów ostatni dostępny to TPM1013E_003.012.000.001 (Date published: 2015-01-13) a na stronie opublikowany został 9 czerwca 2015.
 

mietekżul

New member
Ostatnia edycja:

piotras 72

New member
Wgralem i zaskoczenia pozytywnego nie bylo nadal chodzi wolno i zawiesil sie kilka razy na youtube ale zostawiam ten update bo jest o niebo lepszy od ostatniego bo na tamtym wogole tv nie chcial pracowac ani odtwarzac plikow mkv wczoraj zauwazylem ze cos robia ze smart tv moze bedzie jakas poprawa a swoja droga przestala mi dzialac klawiatura na youtube tez tak macie ale to juz na wczesniejszym sofcie sie stalo???
 

mietekżul

New member
Ja go wgrałem wczoraj ale nie zauważyłem zmian.
Zerojedynka wgraj i nam opowiesz co sie dzieje a 014 gdzie!!!
zwróć uwagę, że softu TPM1013E_003.013.000.001 nie udostępnili na stronie philipsa. Więc pewnie nr 14 to był jakiś wewnętrzny. Miło, że prawie dwa lata po zakupie dostaję nowy soft ale wolałbym żeby coś zmieniał/naprawiał poza wrażeniem wsparcia przez Philipsa.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Odważyłem się i też wgrałem najnowszy ze strony.
Nie zauważyłem ŻADNYCH zmian . Ani szybciej nie działa,nic nowego też się nie pojawiło.
Przy okazji mam pytanie. Czy ktoś wie czy do smarta przybędą jakieś nowe polskie aplikacje ? Np. TVP VOD. Póki co przybywa tylko obcojęzycznych.
 

kufel1

New member
Oto co najnowsza aktualizacja poprawia wg philips.pl :
"Najnowsze oprogramowanie rozwiązuje poniższe kwestie:
TPM1013E_003.015.000.001 (Data publikacji: 2015-12-17)
 naprawiono problem: AVI, MKV i plików MP3 z odtwarzania USB.
 naprawiono problem: Netflix aplikacja zawiesza się lub problem z restartem .
 naprawiono problem: Skype nie działa."
 
Ostatnia edycja:

piotras 72

New member
Filmy mkv i avi dzialaja na starym sofcie skype i netflix nie uzywam wiec chyba nie ma sensu zmieniac softu na nowy tylko w app galery nie moge wejsc w nowe apki tez tak macie?
 
Do góry