Philips seria PFL 5008 - nowości 2013

snoopd

New member
Pytanko.
Czy ktoś kto może testował nagrywanie, może polecić jakiś model pendrive-a 8/16 GB, który ma wystarcząjącą predkość zapisu i odczytu aby zadziałał w Philipsie PFL 5008? Obecnie wszystkie moje peny nie przechodzą testu dotyczącego predkości nagrywania...
 

pados135

New member
Dzisiaj zrobiłem porównanie Tośki 7335 z Philem 5008 kawałkami testowymi HD (obraz 3D , test czerni , bieli, kolorów , dżwięku)
Moja ocena : 3D lepsze w Tośce , Skalowanie - Tośka
Test czerni i podświetlenia - zdecydowanie Phil
Dźwięk - znowu Philips
Kolory - można powiedzieć ,że raczej remis bez przewagi
Czystość bieli - przewaga Tośki - może niewielka ale jednak tak to widzę
Couding - wygrana Phila 5008
Szybkość przełączania kanałów - trochę szybciej w Tośce
 
Ostatnia edycja:

gacki

New member
Działa Wam Hbb tv w tym modelu, mam 5028k/12 i po zakupie nie miałem tej funkcji z satelity, tv pojechał do serwisu wrócił i dalej nie działa Hbb tv.
Macie podobny problem???
 

mirsiek

New member
Działa Wam Hbb tv w tym modelu, mam 5028k/12 i po zakupie nie miałem tej funkcji z satelity, tv pojechał do serwisu wrócił i dalej nie działa Hbb tv.
Macie podobny problem???

Ja mam 5008 i od kilku miesięcy twierdzą na infolinii Philipsa że w nowym oprogramowaniu, a były już dwa i ... nadal nie ma, chociaż w instrukcji pisze jak byk ze ma być.
Kiki również obiecywał dowiedzieć się co w tym temacie i ... również cisza.
 

pados135

New member
Panowie , też tak macie że ambi wam głównie żółto-zielonym światłem świeci, chociaż obraz jest inny ?

Nie zauważyłem takich problemów - u mnie jest w pełni normalnie . Jak pali się to diody świecą się na czerwono lub pomarańczowo
 

pados135

New member
Panowie , też tak macie że ambi wam głównie żółto-zielonym światłem świeci, chociaż obraz jest inny ?

U mnie jest OK. Jak pali się cosik diody palą się na czerwono lub pomarańczowo
 

pados135

New member
Dzisiaj zauważyłem ,że seria 5008 dostała nagrodę EISA 2013-2014 za niskie zapotrzebowanie na prąd.

Dodatkowo zauważyłem nowe modele TV :4908 - 55 i 46 cali oraz 4398 47 i 39 cali
 

r4zor92

New member
Mam dynamiczny , i pod kolor ściany kolory się zmieniają ale właśnie często ten żółty widzę

Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
 

Adziu5

Member
Witam panowie! Jestem nowy na ten forum i mam pytanie odnośnie pfl 5008. Dokonałem wczoraj aktualizacji tv (kupiony dwa dni temu) Czy po aktualizacji telewizor powinien sam się uruchomić, czy trzeba samemu wybrać ponowne uruchomienie? Ja wcisnąłem strzałkie w dół i telewizor sam się odpalił. Jak sprawdzić czy mam aktualną aktualizację? A druge pytanie, niektórzy piszą że posiadają regulacje głębi 3d, ja takiego czegoś u siebie nie widzę nawet przy konwersji 2d na 3d chyba że coś robie nie tak. Proszę was koledzy o pomoc!
 

korsu

New member
Witam wszystkich,
To mój pierwszy post - wcześniej trochę czytałem, ale jakoś nigdy nie miałem nic mądrego do napisania ;-)
Mam jednak pewien problem na który odpowiedzi nie znalazłem we wcześniejszych postach więc postanowiłem się zarejestrować.

Kupiłem 42 5008h oraz do tego uchwyt z ramieniem na ścianę na allu. Wszystko pięknie. TV w porządku, uchwyt solidny, ale wstyd się przyznać - nie sprawdziłem wcześniej w jaki sposób umiejscowione jest gniazdo zasilania. W sumie to nawet o tym nie myślałem, bo nigdy nie widziałem telewizora z tak idiotycznym rozwiązaniem. Zmyliło mnie też to, że w w pierwszej stronie tego wątku jest zdjęcie kabla zasilającego, który wchodzi "od dołu", a nie tak jak u mnie z boku :/

Uchwyt w każdym razie ma tam kawał blachy i mogę sobie go na czole zamontować.

Czy ktoś montował tego TV na uchwycie z ramieniem i mógłby polecić coś co się nada?

Zależy mi na czymś co będzie w stanie złożonym możliwie jak najbardziej płaskie ponieważ TV umiejscowiony jest tak, że widać go z boku przy wejściu do pokoju.

Ewentualnie czy można zamówić / kupić gdzieś kabel 2 pin z krótszą / kątową wtyczką? Uchwyt ma jakieś 2-3 cm miejsca z tyłu, ale to stanowczo za mało na standardowy kabel.
 
Ostatnia edycja:
Do góry