Philips seria PFL 5008 - nowości 2013

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo jest bardzo dobry - po prostu trafiłeś na taki egzemplarz.
Trzeba było wymienić na inny i po kłopocie .
 

kufel1

New member
Po wgraniu aktualizacji, (tej z 7.08.) zauważyłem brak możliwości regulacji głośności w aplikacjach VOD , TVN player, ipla itd . Jedynie Youtube działa normalnie. Jak to wygląda u Was?
 
Ostatnia edycja:

Nyg

New member
Po wgraniu aktualizacji, (tej z 7.08.) zauważyłem brak możliwości regulacji głośności w aplikacjach VOD , TVN player, ipla itd . Jedynie Youtube działa normalnie. Jak to wygląda u Was?

Potwierdzam, regulacja głośności nie działa. Ale nie wiem jak było przed tą aktualizacją.

Ogólnie opisane wcześniej wady przez "krampka" występują również u mnie. Na tym TV trzeba działać powoli w myśl zasady "wolno się wszędzie dojedzie" :)
Np. zbyt szybka próba przyciszenia zaraz po wyjściu ze smarta spowodowała całkowite zawieszenie TV.
 
Ostatnia edycja:

kufel1

New member
wcześniej działało... czy jest możliwość wgrania z powrotem poprzedniego pliku aktualizacji? może ktoś go ma to proszę o namiary(link)
 

Terramus

New member
Czy mieliście problem że podczas wyłączenia telewizora z pilota włączał się sam ponownie (tak jak by restart)? Zdarzyło mi się tak kilka razy.

I jak teraz po nowej aktualizacji macie z włączaniem tv, czy po naciśnięciu power na obudowie telewizor się od razu włącza. Nie powinno być tak że zaświeca się dioda gotowości i dopiero uruchamiamy z pilota?
 

krampek

New member
Ja kończąc mój udział w tym temacie informuję że mój TV wysłałem dziś zwrotnie do sklepu w którym kupiłem ( tzw. 10 dni na zwrot ). Mam nadzieje że mi zwrócą kasę. Dla mnie TV miał zbyt dużo niedociągnięć, a czytając wasze posty wnioskuję że mój przypadek nie był odosobniony. Szkoda mojego wstydu przed znajomymi gdyby nowy TV za ponad 2 tyś "zawiesił" się w najmniej oczekiwanym momencie. Niektórym może to nie przeszkadza ale mi tak.

Teraz pozostaje mi jedynie szukanie innego TV który mnie zadowoli ;)
 

neonbloow

New member
Ja swoj także odesłałem ale z powodu luźnej przedniej "pleksy" ale wpisałem wymiana na nowy bez wady. Powiem tak. Poza Sharpem nie widziałem takiego dobrego obrazu jak w Philipsah a widziałem już różne modele i marki. Philips dał ciała z jakością smarta i dopasowania obudowy. Jakby nie te mankamenty byłby rewelacyjny.

Wysłane z mojego Lenovo A820 za pomocą Tapatalk 4
 

egzo

New member
Panowie jak to jest, ten model zbiera wiele pozytywnych opinii, ale wydaje mi sie, ze rownie duzo jest opinii negatywnych.

Czy jest cos w tym modelu na co powinienem zwrocic uwage wybierajac ten tv w sklepie stacjonarnym gdzie mam mozliwosc "sprawdzenia" przed zakupem?

Jak to jest ostatecznie z ta przednia szyba, uginanie sie jej bylo zaplanowane przez philipsa czy to jakis blad przy produkcji?


Co do ambilight, nie wiem jaka seria na tym filmie, bo swieci tez od gory, ale wyglada swietnie :-o
SKYRIM Ambilight - YouTube
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ambilight jest dwustronny i działa rewelacyjnie.
Ja tam swoich telewizorów nie ugniatam i może dlatego lepiej grają.
A tak, lepiej znosi transport.
 

AnnaS

New member
Witam chce kupic tv i jestem w mega kropce. Przeczytalem 30stron o tym Philipsie wnioski sa mieszane. Na Ceneo.pl ludzie wychwalaja po niebiosy ten model tv.. a tutaj 28stron super super ale smart itp muli trzeba resetowac itp... ostatnie 2 strony nagle narzekanie:O oddaje tv, nie chcialbym zeby sie zawisil przy znajomych... ju sam nie wiem ! mam do przeczytania jeszcze 50stron o Samsungu F6500. Co sadzicie o porownaniu philipsa i samsunga? tam nikt jakos nie pisze o problemach w zawieszaniu sie aplikacji... na poczatku myslalem o Philipsie 5007 ale smart i odpowiednia matryca ( szukaj tylko matryc sharpa ) mnie meczylo porostu..

sami dobrze wiecie jest wiele aspektow ambilight tu na + ale ja chyba bede zmuszony tv polozyc na polce + ogladac tv skrecone pod pewnym katem wiec nie wiem czy to dla mnie ma sens.. pomocie i prosze o kazdy komentarz bo wszystkie wasze informacje biore pod uwage..
 

kufel1

New member
Dołączam się do pytania. Czy ma ktoś informację kiedy ten błąd naprawią?

można ominąć ten "bląd", otóż zauważyłem, że po włączeniu "smarta" i youtuba (jest regulacja) - wychodzimy z YTba poprzez przycisk "smarttv" a następnie włączamy dowolną aplikację z już działającą regulacją volume! ...przynajmniej u mnie to działa :|
Ale również dołączam się do pytania: Kiedy...!!!
 

Nyg

New member
Dołączam się do pytania. Czy ma ktoś informację kiedy ten błąd naprawią?


Kontaktowałem się z Philipsem jakiś czas temu w tej sprawie i uzyskałem informację:

"W odpowiedzi na Pana wiadomość informujemy, że zgłosiliśmy tę uwagę do działu technicznego.
Będzie ona uwzględniona podczas tworzenia nowej wersji aktualizacji oprogramowania.
"

Tylko, że....
parę dni temu regulacja głośności wróciła i działa bez zastrzeżeń :shock:?
 
Do góry