Philips seria PFL 4508 - nowości 2013

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
018_P1530379.JPG

Modele serii 4500 z osłoną ze szczotkowanego aluminium to jak obecna seria 5000
Będzie o przekątnych 32", 40", 46" i 55" i to jest ta druga seria modeli z 3D aktywnym.
Okulary PTA 518 i PTA 508
Full Screen Gaming
Pixel Plus HD
Eco Frame stand
Smart Stereo 3d
200 Hz PMR
DVBT/C
WiFi

Smart TV Apps
Skype Reday (PTA 317)
Przeglądarka otwarta
Social TV
HBBTv
Simply Share (DLNA)
WiFi MiraCast
Multiroom Client
Obsługa z Aplikacji MyRemote App
USB x 2
HDMI x 3
Kontrast 500.000 : 1
USB REC
Dźwięk 2 x 10W
Vesa : 200 x 2000 - 32",40" / 400 x 400 - 46" i 55"

022_P1530383.JPG


http://www.hdtv.com.pl/forum/philip...yli-nowosci-philipsa-na-najblizszy-sezon.html
 
Ostatnia edycja:

Karpaj

New member
Bez reklam
Lepiej wykonany od zeszłorocznej serii, w końcu elemenety obudowy do siebie pasują.
Poprawili płynność działania menu, szybkość przełączania się kanałów oraz czas włączenia telewizora.
Nie do końca jednak udany jak dla mnie manewr z nóżką - wygląda koszmarnie, jak w zeszłorocznej 6907. Kto to widział takie pręty.
Jeśli chodzi o obraz - czerń i równość podświetlenia to nadal wielka zaleta sprzętu tej marki. Kalibracja fabryczna jest natomiast mocno przeciętna, a kolory (zwłaszcza czerwień) lubią się przejaskrawiać.
Oprócz tego niestety to samo co rok temu - widoczny gołym okiem teatr, oraz banding.
Ale ogólnie myślę że pozytywnie, zwłaszcza że widziałem cenę w okolicach 2500zł.
Smarta nie miałem tu okazji testował, ale jeśli będzie tak samo płynny jak nowe Cloud TV od LG, Panasia czy Tośki, to będzie ok.
 

otu12

Banned
Moim zdaniem dobrze, że zrezygnowali z trzymania głośników na podstawie, wydaje mi się, że jak są w obudowie można więcej z takich membran wyciągnąć, zresztą Philips i tak już sporo do przodu wychodzi przed innych w kwestii jakości dźwięku.
 

pados135

New member
Czy ktoś kupił ten TV-ik Kolega chce jego kupić ze względu na aktywne okulary . Chciał kupić 5008 ale woli okulary migawkowe)
Pytania kolegi :
- jaka jest jakość obrazu (czerń)
- jak wygląda clouding.
- jaka jest jakość dżwieku
- jak pracuje 100Hz matryca czy nie widać efektu teatralnego,
- jakie jest oprogramowanie (podobne do 5008 i 6008) czy inne,
- jak wygląda nagrywanie na HDD przy zaprogramowaniu TV na nagranie jakiegoś programu i wyłączeniu jego w stan czuwania,
- czy zmiana kanału tak jak w 5008 trwa ok 4 sekund.

Ogólnie proszę o napisanie kilku zdań czy ktoś kto ma ten TV kupiłby jego jeszcze raz ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry