Co zamierza Philips

kini0

New member
Bez reklam
Byłoby super, gdyby stopniowanie HDNM było zauważalne, bo teraz "minimum" nie odbiega niczym od "maksimum"... Teatr na maksa! Że o artefaktach nie wspomnę....
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A sa tacy co tego nie widza kolego .... takze widzisz kazdy inazcej odczuwa jesli chodzi o obraz w philipsie. Dl amnie tez jest teatr i dlatego pomimo ze fajne sa to tv pod warunkiem ze kupi sie bez wad egz. to ja juz uwage skupiam na inne marki, choc philipsowi kibicuje i mam nadzieje ze
w koncu wyjdzie taka seria ze nie bedzie tyle wad co teraz i teatr bedzie zmninimalizowany do minimum :)
lolek
 

Yacko

Member
nie ma i nie będzie,dziekuję infolinii za pewność;]

Przeglądałem dzisiaj pobieżnie stronę Philipsa i nie zauważyłem obsługi DTS nawet w najwyższych modelach serii 9000. Znalazłem archiwalną dyskusję, gdzie pozbawiają nadziei obsługi poprzez aktualizację firmware:
Subtitle support and MKV DTS codec [Sitemap] - Philips - Support Forum
Naprawdę nie wiem, co ich powstrzymuje przed implementacją DTS - nie wierzę aby licencja była aż tak droga - a jeśli nawet to mogliby wypuszczać modele z DTS jak i bez niego - ja bym dopłacił nawet kilka stówek aby mieć ten komfort odtwarzania z pendrive bez komputera, odtwarzaczy czy przeróbek.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
za parę stówek to ja i tak bym wolał kupić odrębny odtwarzacz multimedialny:p. Nie tylko philips nie ma DTS
 

Yacko

Member
za parę stówek to ja i tak bym wolał kupić odrębny odtwarzacz multimedialny:p. Nie tylko philips nie ma DTS
Odtwarzacz to kolejny odbiornik - czyli zajęte kolejne gniazdko, dodatkowe kable. Nie mogę znaleźć jak Philips tłumaczy brak obsługi popularnego formatu w swoich TV.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja tez wole wydac na odtwarzacz niz mialbym wydac kase zl na te licencje... a jesli stac cie kolego np na najwzysza serie lub serie 8 to i chyba cie stac na odtwarzacz .... a lepiej zeby philips zajal sie innymi sprawami ktore bola te marke jak soft jak efekt teatru ktory jednak wielu ludziom przeszkadza itp...
lolek
 

przemo73

New member
Bez reklam
Też podpisuję się pod tym co koledzy powiedzieli o dodatkowym odtwarzaczu.
Przy okazji, Ariva 210 lub 310 to będzie dobry wybór?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
nigdy nie testowałem ani jednego, trochę czytałem o 310 i ma dobre opinie do tego fajnie wygląda, montujesz duży dysk, podpinasz neta i śmigasz:) a TV służy tylko jako monitor czyli odtwarza tylko obraz i nic więcej:)
 

andreas2012

New member
jako kompromis lepiej pojsc w osobny odtwarzacz gdyz dosc dopracowane odtwarzacze ktore dzialaja bezproblemowo i czytaja wszystko co popularne maja tylko LG i Samsung ale jakosciowo juz nie jest tak dobrze z tymi markami i moim zdaniem troche odstaja od japonskiej konkurencji w jakosci obrazu, druga sprawa smarttv ktory jest bardzo ograniczony i majacy male pole do aktualizacji a co za tym idzie jesli pojawi sie nowy kodek a TV nie bedzie najnowszej serii to juz nie obejrzysz w tym nowym formacie na swoim TV (a nawet jesli bedzie to model 2013 to nie ma pewnosci ze go dolacza podczas aktualizacji)

ale docelowo pewnie kiedys powstanie system operacyjny dla TV i problemy i dylematy znikna i bedziemy kupowac TV i wkladac karty ofert kablowych sieciowych i podpinac pamieci czy nasy i wszystko miec w jednym urzadzeniu - oczywiscie to jest najlepsze wyjscie ale dzisiaj wciaz niedopracowane gdyz obraz najmniej strat ma gdy jest wytwarzany bezposrednio a nie poprzez zewnetrzne urzadzenia
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
co do za odtwarzacz co nie obsługuje płytek, lipa a nie odtwarzacz

Zależy dla kogo:p, jeśli jest rozmowa o odtwarzaczu multimedialnym to po co wspominać o płytach, no chyb aże ktoś mówi o odtwarzaczu BR to nie na miejscu przytaczać odtwarzacz multimedialny który nie ma takiej funkcji
 
Ostatnia edycja:

murzyn997

New member
lepiej by dopracowali oprogramowanie samego tv,problemy z dlna ,hdmi,napisami,wystarczy przejzec forum,co model to jakis problem...myślę ze WP TV tego raczej nie naprawi ani nie zrekompensuje;]

Dobrze ze wogole cos sie dzieje, ja nie narzekam juz, moze sie pogodzilem z faktem ze za te pieniadze dostalem bubel:) prawda jest taka ze jak tego wszystkiego nie poprawia to raczej tv philips w przyszlosci nie wchodzi w gre,za duze ryzyko jak na takie pieniadze
 

Tika

New member
Bez reklam
w UK od ponad 3 miesięcy nie wyszła żadna dedykowana aplikacja dla tego kraju, więc powinniście się cieszyć, że wychodzą jakieś polskie aplikacje
 
Do góry