Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć HDforum > Video > LCD > Philips > Co zamierza Philips
Odpowiedz

Junior Member

Meldunek: Feb 2013
28-02-2013, 14:13
Domyślnie

Cytat:
Napisał lolek126 Zobacz post
...powiem tyle mam kumpla , ktorego jego brat cioteczny jest wysokim menadzerem na jedna z sieciowek...
"Byłeś w Stanach?
Nie! Ale znam kogoś kto był!"

Odpowiedź z Cytatem
zaki79 jest offline
Junior Member

28-02-2013, 14:38
Domyślnie

Cytat:
Napisał murzyn997 Zobacz post
a ja sie nie dziwie ze tak malo tego kochanego philipsa w sklepach,jak klient by wszedl do sklepu,i wyczail jakie bublowate oprogramowanie wciskaja do tv to zaraz by skreslil dany model z listy
Użytkuję od niedawna Philipsa i, póki co, złego słowa o nim nie powiem. Menu może i działa trochę wolno, ale w codziennym użytkowaniu kompletnie mi to nie przeszkadza. Ustawień obrazu jest sporo i niepożadane efekty wyświetlania można albo ograniczyć albo całkiem wyłączyć. W przypadku opcji "smart" liczyłem głównie na DLNA i opcja ta działa bardzo dobrze. Natomiast dodatki typu Ipla itp. traktuję jako bonus. Mam nadzieję, że za 2-3 lata również będę mógł napisać to samo o swoim TV, czego i Tobie życzę- niezależnie od tego jakiego sprzętu używasz.
Odpowiedź z Cytatem
zaki79 jest offline
Member

28-02-2013, 14:50
Domyślnie

Cytat:
Napisał lolek126 Zobacz post
Kiki ty wiesz swoje ja wiem swoje i powiem tyle mam kumpla , ktorego jego brat cioteczny jest wysokim menadzerem na jedna z sieciowek ....

Zupełnie nie poważna wypowiedź. Ja się wczoraj dowiedziałem od stryjecznego wujka mojej babci siostry....

Pewnie i Kiki nie jest bezstronny w ocenie m-ki Phillips, jak widzę w sklepie nie ma np.TV LG dlatego jej nigdzie nie popiera, ale jednak stara się wspomóc użytkowników swoją radą opierając się na testach marek Toshiba, Samsung, Panasonic, Sharp czy właśnie Phillips. W każdym z czytanych przeze mnie testów stara się ując + i -. Dlatego jestem skłonny bardziej uwierzyć jemu niż stryjecznemu wujkowi mojej babci...

Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytatem
pitpawel jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Sklep audiovideo.com.pl

Meldunek: Mar 2005
28-02-2013, 15:00
Domyślnie

To jak w humorze - stryjeczny syn ciotki z drugiego małżeństwa - to jakby bardzo bliska rodzina (kłania się film "Kogel mogel")
Lolek mam Cię za poważnego człowieka a piszesz takie bzdury że szok.
Bez komentarza.

Ostatnio edytowane przez kiki ; 28-02-2013 o 15:06
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
Senior Member

28-02-2013, 15:04
Domyślnie

Cytat:
Napisał zaki79 Zobacz post
Użytkuję od niedawna Philipsa i, póki co, złego słowa o nim nie powiem. Menu może i działa trochę wolno, ale w codziennym użytkowaniu kompletnie mi to nie przeszkadza. Ustawień obrazu jest sporo i niepożadane efekty wyświetlania można albo ograniczyć albo całkiem wyłączyć. W przypadku opcji "smart" liczyłem głównie na DLNA i opcja ta działa bardzo dobrze. Natomiast dodatki typu Ipla itp. traktuję jako bonus. Mam nadzieję, że za 2-3 lata również będę mógł napisać to samo o swoim TV, czego i Tobie życzę- niezależnie od tego jakiego sprzętu używasz.
Uzywam 55pfl6007k od 2 tygodni i za te pieniadze to powinien byc sprzet bardziej dopracowany i dopiero wtedy wypuszczony na rynek, czepiam sie tylko spapranego softu bo reszta jak najbardziej mi odpowiada
Odpowiedź z Cytatem
murzyn997 jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Oct 2008

28-02-2013, 15:29
Domyślnie

pomijając ułomności LCD-ków , które to są ogólne dla wszystkich producentów, to w przypadku Philipsa jest JEDEN PODSTAWOWY MINUS - niedopracowane FW, które IMO jest najwyżej betą, a klienci zostali betatesterami - za tak niedopracowany software ktoś u nich powinien polecieć. A co gorsze, nie widać aby to miało poprawić się - ostatnia up wersja FW jest tego dowodem.
Oprócz w/w wady dodać można niedopracowane HDNM i artefakty w nim (teatr to widzę i u Samsunga).
Gdyby nie powyższe minusy, moznaby powiedzieć że to świetne TV ...
Odpowiedź z Cytatem
emer jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania