HDforum

HDforum (http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php)
-   Philips (http://www.hdtv.com.pl/forum/philips-f51.html)
-   -   Co zamierza Philips (http://www.hdtv.com.pl/forum/philips/95863-co-zamierza-philips.html)

zaki79 28-02-2013 14:13

Cytat:

Napisał lolek126 (Post 887343)
...powiem tyle mam kumpla , ktorego jego brat cioteczny jest wysokim menadzerem na jedna z sieciowek...

"Byłeś w Stanach?
Nie! Ale znam kogoś kto był!"

:D

zaki79 28-02-2013 14:38

Cytat:

Napisał murzyn997 (Post 887371)
a ja sie nie dziwie ze tak malo tego kochanego philipsa w sklepach,jak klient by wszedl do sklepu,i wyczail jakie bublowate oprogramowanie wciskaja do tv to zaraz by skreslil dany model z listy

Użytkuję od niedawna Philipsa i, póki co, złego słowa o nim nie powiem. Menu może i działa trochę wolno, ale w codziennym użytkowaniu kompletnie mi to nie przeszkadza. Ustawień obrazu jest sporo i niepożadane efekty wyświetlania można albo ograniczyć albo całkiem wyłączyć. W przypadku opcji "smart" liczyłem głównie na DLNA i opcja ta działa bardzo dobrze. Natomiast dodatki typu Ipla itp. traktuję jako bonus. Mam nadzieję, że za 2-3 lata również będę mógł napisać to samo o swoim TV, czego i Tobie życzę- niezależnie od tego jakiego sprzętu używasz.

pitpawel 28-02-2013 14:50

Cytat:

Napisał lolek126 (Post 887343)
Kiki ty wiesz swoje ja wiem swoje i powiem tyle mam kumpla , ktorego jego brat cioteczny jest wysokim menadzerem na jedna z sieciowek ....

Zupełnie nie poważna wypowiedź. Ja się wczoraj dowiedziałem od stryjecznego wujka mojej babci siostry....

Pewnie i Kiki nie jest bezstronny w ocenie m-ki Phillips, jak widzę w sklepie nie ma np.TV LG dlatego jej nigdzie nie popiera, ale jednak stara się wspomóc użytkowników swoją radą opierając się na testach marek Toshiba, Samsung, Panasonic, Sharp czy właśnie Phillips. W każdym z czytanych przeze mnie testów stara się ując + i -. Dlatego jestem skłonny bardziej uwierzyć jemu niż stryjecznemu wujkowi mojej babci...

Pozdrawiam.

kiki 28-02-2013 15:00

To jak w humorze - stryjeczny syn ciotki z drugiego małżeństwa - to jakby bardzo bliska rodzina (kłania się film "Kogel mogel")
Lolek mam Cię za poważnego człowieka a piszesz takie bzdury że szok.
Bez komentarza.

murzyn997 28-02-2013 15:04

Cytat:

Napisał zaki79 (Post 887394)
Użytkuję od niedawna Philipsa i, póki co, złego słowa o nim nie powiem. Menu może i działa trochę wolno, ale w codziennym użytkowaniu kompletnie mi to nie przeszkadza. Ustawień obrazu jest sporo i niepożadane efekty wyświetlania można albo ograniczyć albo całkiem wyłączyć. W przypadku opcji "smart" liczyłem głównie na DLNA i opcja ta działa bardzo dobrze. Natomiast dodatki typu Ipla itp. traktuję jako bonus. Mam nadzieję, że za 2-3 lata również będę mógł napisać to samo o swoim TV, czego i Tobie życzę- niezależnie od tego jakiego sprzętu używasz.

Uzywam 55pfl6007k od 2 tygodni i za te pieniadze to powinien byc sprzet bardziej dopracowany i dopiero wtedy wypuszczony na rynek, czepiam sie tylko spapranego softu bo reszta jak najbardziej mi odpowiada

emer 28-02-2013 15:29

pomijając ułomności LCD-ków , które to są ogólne dla wszystkich producentów, to w przypadku Philipsa jest JEDEN PODSTAWOWY MINUS - niedopracowane FW, które IMO jest najwyżej betą, a klienci zostali betatesterami - za tak niedopracowany software ktoś u nich powinien polecieć. A co gorsze, nie widać aby to miało poprawić się - ostatnia up wersja FW jest tego dowodem.
Oprócz w/w wady dodać można niedopracowane HDNM i artefakty w nim (teatr to widzę i u Samsunga).
Gdyby nie powyższe minusy, moznaby powiedzieć że to świetne TV ...

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:01.