HDforum

HDforum (http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php)
-   Philips (http://www.hdtv.com.pl/forum/philips-f51.html)
-   -   Co zamierza Philips (http://www.hdtv.com.pl/forum/philips/95863-co-zamierza-philips.html)

kiki 28-02-2013 11:45

Dlatego że zmienił się właściciel który wie że poszanowanie Produktu to klucz do sukcesu. Wyłożył dużo kasy na poprawę jakości telewizorów i jak na razie spija śmietankę.

papeusz 28-02-2013 11:48

Jak spojrzeć na rynek telewizorów w Polsce to Philips jest firmą niszową.
Popularność producentów telewizorów
Stąd też nie można się dziwić, że NetTV w Philipsie rozwija się w ślimaczym tempie. Czy warto dla Polski, gdzie telewizory Philips kupuje kilka procent użytkowników, zatrudniać sztab deweloperów, którzy będą pisać aplikacje dla tego regionu?

kriswas 28-02-2013 11:52

"Dla chcącego nie ma nic trudnego", to staropolskie powiedzenie jest adekwatne do tematu. Natomiast wielokrotnie, przy różnych okazjach, było wałkowane, że rynek polski, a przede wszystkim polski klient, to niestety margines rynku światowego. W dobie globalizacji, dogłębnej analizy procesów biznesowo-marketingowych danego regionu w skali makro i mikro, wszystko to determinuje sytuację tego regionu, a co za tym idzie i klienta. Niestety, ale nie spełniamy jeszcze wielu warunków, aby być w miarę normalnym rynkiem. Przede wszystkim jesteśmy jeszcze krajem na dorobku, mówiąc wprost za biednym, aby móc dyktować swoje warunki. Wystarczy porównać chociażby siłę oddziaływania na rynek i producentów organizacji konsumenckich w Niemczech i Rzeczpospolitej, a już będzie wyjaśnionych wiele spraw. Przykład: słynny sklep "nie dla idiotów", który w Niemczech tylko w jednym roku spróbował słynnej akcji "X rat za 0 procent" i bez szemrania zapłacił 150 mln euro kary na wniosek organizacji konsumenckiej. A jak jest u nas? Pytanie retoryczne.

Piti11 28-02-2013 12:20

No to ciekawe dlaczego akurat samsung jest najpopularniejszy skoro robią najgorsze telewizory z cloudingiem itd.

mateo85 28-02-2013 12:49

Z tego co widziałem kilka modeli phila bylo dostępne w sklepach MediaExpert.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

lolek126 28-02-2013 12:52

Kiki ty wiesz swoje ja wiem swoje i powiem tyle mam kumpla , ktorego jego brat cioteczny jest wysokim menadzerem na jedna z sieciowek i to co powiedzial odnosnie philipsa to tylko tyle napisze ze w zyciu juz philips nie wejdzie do tej sieciowki i nie ze ten market nie spelnia wymagan tylko philips nie jest w stanie wywiazac sie z tego co chce ta sieciowka , chodzi o szybkosc wprwadzenia na rynek nowych modeli w danym roku i dostepnosc w takiej ilosci zeby market nie musial sie prosic o egz. dla swojej sieci ,a tak to by wygladalo zeby miec philipsa, w zwiazku z powyzszym zrezygnowano z tej firmy ... i Kiki na pewno ten market i ich sklepy nie placza z tego powodu uwierz na slowo :-) i nikt nie wyrywa sobie wlosow.... a ten kto traci to tylko philips bo mniej sprzedaje .... Ja kolego mam kilku znajomych co by kupili najwyzsze modele philipsa gdyby byly dostepne tak jak np samsungi czy lg w sklepie ze ida sobie i ogaldaja , nie ma - to kupuja inne i tez nie placza z tego powodu,,,,, a to tylko ja, a ilu jest takich ludzi w Polsce ????
lolek
Kriswas -z gadzam sie w 100% z tym co napisales - sukces pierwszy raz :-) warto czekac czasem.....
Kiki tobie kolego naprawde powinni placic za to co piszesz bo naprawde, az niedobrze sie robi od slodyczy... :-) aczkwoliek na pewno cos z tego masz , bo to takie jest zycie... ale z jakoscia tv philispa to grubo przesadzasz bo wystarczy poczytac na roznych forach i naprawde jest problem z jakoscia.... ale sie z tym nie zgodzimy nigdy, wiec kazdy sobie pisze....

murzyn997 28-02-2013 13:41

a ja sie nie dziwie ze tak malo tego kochanego philipsa w sklepach,jak klient by wszedl do sklepu,i wyczail jakie bublowate oprogramowanie wciskaja do tv to zaraz by skreslil dany model z listy

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:16.