Philips PF37 3321

Yezoo

New member
Kupilem ten model tylko 32' za 2499 i jestem zadowolony jak narazie, Na slabych programach cyfry wiadomo ... ale DVD po komponencie bajka, hdtv nie testowalem
 

bogmacher

New member
Philips pf 3321

Witam mam maly problem znalazlem Philipsa 37 pf 3321 ale nic nie moge znalesc na jego temat w internecie i zastanawiam sie czy nie zmienic modelu bardzo prosze o jakies info

Pozdrawiam

Edit Tuptus55: Czemu zakładasz nowy temat o TV, o którym była już mowa na forum. Ostrzeżenie
 

zbig99

New member
Edit Tuptus55: Czemu zakładasz nowy temat o TV, o którym była już mowa na forum. Ostrzeżenie[/quote]
W wyszukiwarce na temat tego modelu nic nie znajdziesz więc nierozumiem tej odpowiedzi . Przeszukiwałem forum na różne mozliwosci i co i nic .
A więc ponawiam prośbę kolegi bądż o naprawę wyszukiwarki.
Szczęśliwego Nowego Roku
:szukaj:
 

tuptus55

New member
@zbig99 Temat o 37PF3321 zostałożony przez jak30 w dniu 22.11.2006, a bogmacher założył nowy temat w dniu 28.11.2006. Więc czego nie rozumiesz?
Jeśli jest już temat o danym modelu należy dopisywać się w tym temacie, a nie zakładać nowy temat.
 

zbig99

New member
@zbig99 Temat o 37PF3321 zostałożony przez jak30 w dniu 22.11.2006, a bogmacher założył nowy temat w dniu 28.11.2006. Więc czego nie rozumiesz?
Jeśli jest już temat o danym modelu należy dopisywać się w tym temacie, a nie zakładać nowy temat.
Bo to jest zwykłe czepianie się może jestem starej daty ale trochę wyrozumiałości nie wszyscy są tak biegli jak nasz 'fenomen' moderator.
P.S.
A może wiesz skąd się wzieła nazwa małpa na symbol @
Pozdrawiam i wszyskiego dobrego
 

zbig99

New member
@zbig99 Temat o 37PF3321 zostałożony przez jak30 w dniu 22.11.2006, a bogmacher założył nowy temat w dniu 28.11.2006. Więc czego nie rozumiesz?
Jeśli jest już temat o danym modelu należy dopisywać się w tym temacie, a nie zakładać nowy temat.
Bo to jest zwykłe czepianie się może jestem starej daty ale trochę wyrozumiałości nie wszyscy są tak biegli jak nasz 'fenomen' moderator.
P.S.
A może wiesz skąd się wzieła nazwa małpa na symbol @
Pozdrawiam i wszyskiego dobrego
 

zbig99

New member
@zbig99 Temat o 37PF3321 zostałożony przez jak30 w dniu 22.11.2006, a bogmacher założył nowy temat w dniu 28.11.2006. Więc czego nie rozumiesz?
Jeśli jest już temat o danym modelu należy dopisywać się w tym temacie, a nie zakładać nowy temat.
Bo to jest zwykłe czepianie się może jestem starej daty ale trochę wyrozumiałości nie wszyscy są tak biegli jak nasz 'fenomen' moderator.
P.S.
A może wiesz skąd się wzieła nazwa małpa na symbol @
Pozdrawiam i wszyskiego dobrego
 
Do góry