philips 5507 tvn player ?

siamer

New member
witam.
w zeszlym tygodniu kupilem ten TV dzieki recenzji kiki i jestem bardzo zadowolony ale myslalem ze bedzie juz mial tvn player ale jakos go nie ma... czy wiecie moze kiedy bedzie dostepny ? czy wogole bedzie dostepny na ten tv ? a moze ja poprostu robie cos zle ?
pozdrawiam...
 

WojtR

Member
Bez reklam
witam.
w zeszlym tygodniu kupilem ten TV dzieki recenzji kiki i jestem bardzo zadowolony ale myslalem ze bedzie juz mial tvn player ale jakos go nie ma... czy wiecie moze kiedy bedzie dostepny ? czy wogole bedzie dostepny na ten tv ? a moze ja poprostu robie cos zle ?
pozdrawiam...

podobno na dniach co jest obiecywane od kilku miesięcy :D

gdzieś był przytoczony na forum link , ktoś twierdził , że do końca stycznia ... dużo nie zostało :lol:
 

siamer

New member
dzieki... mam nadzieje ze wkoncu ten dzien nadejdzie... szkoda ze jest tak malo aplikacji w app gallery dla philipsa akurat tym jestem troszeczke zawiedziony... no ale coz na TV nie moge narzekac ;)

dzieki!
 

WojtR

Member
Bez reklam
hmm... od kilku miesięcy była informacja, żę tvnplayer będzie "na dniach", teraz "w przeciągu miesiąca"... oj ciemno to widzę :/


chronologicznie :

1) na dniach
2) do końca grudnia
3) do końca stycznia
4) w przeciągu miesiąca

.....

może nigdy :lol:

przepraszam ale śledzę to od jakiegoś czasu i nie mogłem już się powstrzymać od drobnej złośliwości ... :hihi:
 

siamer

New member
jak macie informacje takie to moze wiecie co jeszcze ciekawego dorzuca przy nast aktualizacji softu ?
bedzie cos ciekawego ?
pozdrawiam...
 

miet55

Member
Bez reklam
Bo też słuchacie jakiś tam bzdetnych informacji typu wpis:
TVN Player jest na ukończeniu. W przeciągu miesiąca ma już działać.
tu macie z oficjalnego źródła 28.styczeń 2013

"Aplikacja jest w trakcie produkcji, niestety nie jesteśmy w stanie na razie podać terminu jej udostępnienia.

Pozdrawiam
Joanna Michalik
Biuro Obsługi Klienta TVN Online
tvnplayer.pl
reklamacje.tvnplayer@tvn.pl
Tel. 22 444 77
 

kamil526

New member
Obiecanki cacanki... TVNplayer obiecywany był od dawna, ileż to artykułów było, skończy się jak zawsze przeciąganiem terminów i nabijaniem klientów!!! Jeśli zależy komuś na TVNplayer to brać Samsunga.
Porażka ze strony Philipsa!
 
Ostatnia edycja:

dzb

New member
Jaki jest status TVN Playera w Philipsie 5507?
Mam zamiar kupić ten model TV na dniach i nie ukrywam, że z aplikacji internetowych to właśnie ta wydaje się najprzydatniejszą.
Mogę oczywiście poczekać, tylko trochę obawiam się, że w końcu skończy się, że zaniechają jej wdrożenia.
 

WojtR

Member
Bez reklam
miał być w połowie 2012 za niedługo
potem do końca grudnia
potem do końca stycznia
teraz do końca I kwartału

za chwilę będzie , że w I półroczu a potem w nowych modelach :)

więc raczej nie czekaj albo kup TV i dongla bo najwyraźniej przerasta firmę Philips implementacja TVP VOD oraz TVN Player
 

siamer

New member
bobiwr dzieki za info!!!

potwierdzam ze ONET VOD jest i to nawet calkiem fajne to jest :) tuba fm tez mi wykrywa ale nie sprawdzalem jeszcze...
super ze cos sie rusza ;)

pozdrawiam!
 
Do góry