philips 5507 tvn player ?

rado112

New member
Można by powiedzieć nareszcie, niestety materiały na VOD Onet dostępne tylko na terenie PL a ja mieszkam w UK..Troszkę to dziwne, ponieważ serial Rodzinka.pl jest dostępna na IPLA, na VOD Onet już nie :(. Szkoda troszkę, pewnie z TVN Playerem będzie podobnie.
 

siamer

New member
rado112 a jak bys zmienil adres proxy na routerze ? powinno wtedy teoretycznie zalapac...
szukaj w necie adresu proxy neostrady albo innego... sprobowac nic nie kosztuje a moze bedzie Ci odbieralo ;)

ale fakt ze z tymi, ze na terenie PL tylko to bzdura...

pozdrawiam...
 

bobiwr

New member
Prawa licencyjne są jakie są i nie przeskoczysz tego. Parę lat temu aby ściągnąć udostępniane za darmo w stanach oprogramowanie inżynierskie, właśnie korzystało się z proxy. Nie wiem czy w przypadku strumienia danych to też poskutkuje.
 

altsilesia

New member
Dla mnie dodanie tych aplikacji dla modeli 2012 to duża i miła niespodzianka. Postawiłem już krzyżyk na SmartTV swojego telewizora, a tu taka wiadomość. vod.onet.pl był wcześniej zapowiadany, ale tuby.fm nie spodziewałem się. Tym większa radocha bo to świetny "skojarzeniowo-kontekstowy" serwis z muzyką i stacjami radiowymi. Oby Philips spełnił niedawne zapowiedzi i udostępnił najwaźniejsze polskie aplikacje VOD i catch-up (oprócz TVN Player brakuje np. vod.tvp.pl, moje.polskieradio.pl). Wówczas tv "nabierze życia", będzie po co włączać SmartTV :). Ciekawe czy modele 2012 dostaną później aktualizację do platformy Smart TV Alliance 2.0, w której udział biorą poważni gracze i pewnie będzie obfitowała w atrakcyjne treści.
 
Do góry