PHILIPS 5xx7 Moduł CAM CI+ Cyfrowy Polsat - czy zadziała?

lukasg

New member
witam,

Jak w temacie czy taki moduł będzie poprawnie działał w tym TV? Jak z kanałami HD ? Posiadam pakiet familijny HD + HBO

pozdrawiam
 

dudijack

New member
Witam i również przyłączam sie do pytania kolegi lukasg.Muszę przedłuzyc umowę z CP i jedna z alternatyw jest moduł CI+ , aczkolwiek nie chce brac go w "ciemno" i "bujać" sie potem z wymianą ( w przypadku gdyby źle działał ) .Prosze o opinie użytkowników którzy mają ten moduł w swoich philipsach.
 

mtcl1

New member
Witam,
Posiadam model 8007 z modułem Polsatu. Nie ma problemów z odbiorem kanałów. Po kilku dniach użytkowania muszę powiedzieć że dekoder był wygodniejszy w użytkowaniu: epg i inne drobne niuanse, ale w zamian mamy tylko jeden pilot. Czasem pokazują się dziwne komunikaty typu "brak audio", "problemy z modułem CAM". W takim wypadku wystarczy przełączyć kanał i troszkę poczekać (ok.5-10s). Samo uruchomienie modułu wymagało ponowienia sygnału poprzez BOK (co jest normalne). Kanały pokazały się po 5 min od wznowienia sygnału przez BOK.
Pozdrawiam
 

lukasg

New member
witam,

Posiadam już moduł, wszystkie kanały działają tak jak powinny. EPG by się przydało bo ten przewodnik telewizyjny PHILIPSA nic nie wyświetla. Może to wina ustawień... Brakuje mi tez przy przełączaniu kanałów informacji co leci "teraz" no ale coś za coś :)
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Ja mam modułcam astona i cyfrę przez spliter .Działa ok ale programy wolno przełącza ok 5 sek.Epg działa ale czasem trzeba poczekać aż załaduje.Może to wina splitera .Wygoda jednego pilota jest większa niż włączanie dekodera choć mam i stoi wyłączony.
 

miet55

Member
Bez reklam
Podłączam się do pytania o poprawne działanie modułu. Mój problem w tym, że nie mam nagrywaniem programów z oferty Smart HD.
TV to Philips 42PFL 6007, Moduł Conax Neotion Cam, Karta TNK przemianowana w Smart HD.
Kanały są poprawnie rozkodowane (odbiór) lecz nie mogę nagrywać z częstotliwości 12,265V (TVP2 HD i Polsat HD), 12,284H (Polsat Sport News i TV6) oraz 12,188 (AXN). Pozostałe programy idzie poprawnie nagrywać, wstrzymywać, cofać. Dodam, że dostawcą wymienionych częstotliwości jest Cyfrowy Polsat. Gdzie mam szukać przyczyny? W TV, module CI, a może w nadawaniu? Jak u Was z nagrywaniem na wym. częstotliwościach?
 
Ostatnia edycja:

prezy

New member
Bez reklam
ale w zamian mamy tylko jeden pilot. Czasem pokazują się dziwne komunikaty typu "brak audio", "problemy z modułem CAM".
Pozdrawiam
Panowie wszyscy piszą że wielką zaletą modułu CAM jest ten jeden jedyny pilot.
Bardzo proszę nie wprowadzajcie wszystkich użytkowników w błąd. istniej coś takiego jak pilot uniwersalny. osobiście korzystam z Jednego jedynego pilota do dekotdera oraz tv i działa.
Jeżeli jeden pilot ma być tą super zaleta to jest jakoś lipa.
 

marzzz73

New member
Bardzo proszę nie wprowadzajcie wszystkich użytkowników w błąd. istniej coś takiego jak pilot uniwersalny. osobiście korzystam z Jednego jedynego pilota do dekotdera oraz tv i działa.
Jeżeli jeden pilot ma być tą super zaleta to jest jakoś lipa.

racja , lecz ogrom ludzi woli używać oryginalnego pilota , takie zboczenie (mam i ja ) . Co do tematu to również posiadam moduł cam i działa bez zarzutu.
 

matixxxx

New member
Odgrzeje kotleta
Czy jest jakiś inny sposób by sobie zmniejszyć ilość kanałów niż te do wybranych-ulubionych lub prościejszy jakis spis


A i jeszcze co może być przyczyna pokazywania się kwadracików i chaszczy na programach HD przez moduł cyfrowego polsatu przez moduł CAM.

Philips 46pfl6007k
 
Ostatnia edycja:
Do góry