Nowe oprogramowanie do TV Philips serii od 6**7 do 9**7.

z3

New member
Bez reklam
Od dzisiaj na stronach Philips dostępny jest nowy soft dla TV z serii 6**7, 7**7, 8**7, 9**7.

Jest to wersja R2 (150.048.09), która:

1. Poprawia znacząco stabilność działania TV

2. Przyśpiesza działanie menu TV

3. Skraca czas przełączania kanałów DVB-T

4. Wprowadza funkcjonalność pointera w menu Smart TV, otwartym Internecie i aplikacjach od ipla
serie od 6 do 7 po podłączeniu bezprzewodowego zestawu klawiatura + mysz
seria 8007 i wyżej w pilocie TV

5. Wprowadza funkcjonalność WiFi Smart Screen

Ipad lub iphone jako 2 ekran TV

6. Wprowadza nowe logotypy polskich kanałów DVB-T w menu TV



Soft 150.048.09 jest dostępny pod tym linkiem:

Philips EULA

Soft jest formalnie dla 40PFL8007K/12 ale będzie działał na wszystkich Philips Smart TV od serii 6007 wzwyż.
 

wis

New member
Szkoda, że Philips totalnie olewa użytkowników zeszłorocznych modeli. Dość poważne błędy zgłaszane na oficjalnym forum producenta nie są usuwane, np. od ok. pół roku nie są w stanie wprowadzić obsługi hbbTV, itp.
--
Pozdrawiam
 

szybal

Banned
Panowie działa pointer na smart tv po najechaniu na białą kropkę na środku ekranu wciskamy ok następnie trzymając kciuk na ok uruchamia się pointer.
 

accu

New member
Bez reklam
u mnie nadal występuje te dziwne pstrykanie przy przełączaniu kanałów, jest możliwość wgrania nowego softu od nowa?

Witam,
Jest taka możliwość, wgrania nowego softu od nowa , ale trzeba to zrobić umiejętnie poprzez gniazdo USB telewizora , a w menu telewizora wykorzystując lokalną rozbudowę . Dotyczy to wgrywania softu z opcją poprzez USB . Nie dotyczy
to wgrywania nowego softu , z opcją poprzez internet .
Nie należy jednak wgrywać starszych wersji , bo "licho" nie śpi .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

enceladus

Banned
Oczywiście użytkownicy niższych modeli nadal będą w głębokiej dupie ? Ja pier...
Philips to obecnie jedna z najgorszych marek na rynku TV. O ile nie najgorsza...
 

Lizarazu

New member
u mnie nadal występuje te dziwne pstrykanie przy przełączaniu kanałów, jest możliwość wgrania nowego softu od nowa?

wpisz proszę będąć na oglądaniu DVB-T na pilocie szbyko kombinację klawiszy 123654.

Zrób zdjęcia screenu który się pokarze.
Zjedź w dól i zrób zdjęcie drugiego screenu.
Zjedź w dól i zrób zdjęcie trzeciego screenu.

Będę wdzieczny za podesłanie screenów.

Ps. korzystasz z głośników TV czy z jakiegoś kina domowego?

Co jest źródłem sygnału telewizyjnego?
 
Do góry