Nowe oprogramowanie do TV Philips serii od 6**7 do 9**7.

freestylo

New member
Witam pojawiła się aktualizacja do tv na stronie:

Aktualizacja oprogramowania sprzętowego — Oprogramowanie
version:000.001.015.027, zip plik , 876.6 MB, opublikowane 31 sierpień 2016

Posiadam 32PFS6401/12

Czy ktoś może powiedzieć więcej o tej aktualizacji bo nigdzie nie mogę wyszukać informacji po polsku co wprowadza. Czy to może już android 6.0 ?
 

Zielony_M

Member
Zaczyna się kolejny etap 'wygaszania' naszego TV z użytku.

Ktoś nabył już zewnętrzne SMART TV w rozsądnej cenie? Myślałem o MXQ Pro+ z Andkiem 6.0. Co sądzicie? Lub też najchętniej bym nabył taką przystawkę z DVB-T (ktoś coś?), aby na TV wypluwać już tylko sygnał po HDMI i całość sterowania mieć w przystawce.
 

Attachments

  • IMG_4175.JPG
    IMG_4175.JPG
    935,3 KB · Wyś: 58

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz na Pw , kolega Ci podpowie jakie nowe możliwości uzyskasz przy jakim poziomie nakładów.
 

spec-naz1

New member
Ja musiałem wrzucić starsze oprogramowanie, które dobrze że miałem na dysku, bo kilka razy dziennie łapał samoistne restart, ogólnie pod względem softwarowym totalna porażka
 

Borsunio

New member
Panowie czy wiadomo co poprawia nowe oprogramowanie do TV PUS6262?
Szukam informacji, czy może udało im się***zmniejszyć input laga. Kupiłem telewizor tydzień temu i dopiero przeczytałem o input lagu, a zdarza mi się grać w gry na Ps4 po sieci i mocno mi to przeszkadza (pierwotnie myślałem że to lagi). Teraz się zastanawiam czy to poprawili / poprawią, czy lepiej iść zwrócić tv.

Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam,
B
 

Zielony_M

Member
Witajcie!

Czy ktoś posiada jeszcze dosyć popularne niegdyś publikowanie tutaj ustawienia obrazu? Czy mi się wydaje, czy posty te zostały usunięte?
 
Do góry