Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium

kini0

New member
Bez reklam
Dzięki Tika za linkę. Soft zmieniony na niższy, błyskający poziomy pasek w środkowej części matrycy odszedł do historii....
-teraz mam podświetlenie dynamiczne wyłączone w ogóle, jasność 54, backlight na 54
i jest git :)
 
Ostatnia edycja:

kini0

New member
Bez reklam
takie błyskające poziome wąskie paski na środku matrycy, ale po zmianie na niższy soft problem znikł.
-na włączonym miałem, na wyłączonym ich nie było. Teraz na wyłączonym obraz jest trochę lepszy dlatego już go nie używam
 

emer

Member
Bez reklam
zapakowałem w tył FW 133.5 , a potem spowrotem ten najnowszy FW 150.83
Teraz mogę znów załączyć ambi w standby oraz nie włącza mi sie cholerny HDNM po wył/zał TV ... nareszcie
 

jodlasty1

New member
Mój TV wrócił z serwisu.
Oprócz naprawy HDMI, w karcie serwisowej jest wzmianka o zmianie softu.
Wreszcie po podłączeniu urządzenia do TV nie wykrywa mi go i nie przełącza na źródło sygnału.
Było to strasznie denerwujące w przypadku włączania komputera jak oglądałem coś z dekodera.

Mam pytanie, czy mogę ustawić rozdzielczość 1080p z 24Hz bez szkody dla telewizora, wtedy filmy z komputera odtwarzają się najpłynniej.
 
FFooXX5 napisał:
Mam pytanie, czy mogę ustawić rozdzielczość 1080p z 24Hz bez szkody dla telewizora, wtedy filmy z komputera odtwarzają się najpłynniej.


ja mam tak ustawione w odtwarzaczu i nie mam szkody hehe


Gdzie się ustawia te 24Hz?
 
Ostatnia edycja:
zamówiłem sobie ten tv i.....
i serce mnie boli jak widzę Ambilight spectra 3.
Ten tutaj Spectra 2 się nie umywa do 3(która jest 3 krawędziowa)

Niestety za 55" musiałbym dołożyć 2 tysiaki,a i podobno matryce tam są gorsze niż w serii 6000(co wydaje mi się bez sensu)
 

SDman

Banned
zamówiłem sobie ten tv i.....
i serce mnie boli jak widzę Ambilight spectra 3.
Ten tutaj Spectra 2 się nie umywa do 3(która jest 3 krawędziowa)

Niestety za 55" musiałbym dołożyć 2 tysiaki,a i podobno matryce tam są gorsze niż w serii 6000(co wydaje mi się bez sensu)

Witam,
może nie gorsze ale inne, 6007 to IPS więc paletę barw ma lepszą i już !
W tych wyższych seriach jest lepsza czerń, więc co kto woli.

Pozdr.
 

pawel4004

New member
Panowie, czy jest szansa aby w przyszłości Philips na tyle udoskonalił oprogramowanie, aby można było otwierać format .iso przez DLNA? Wydaje mi się, że zbyt wiele wymagam od nich, skoro obecny soft jest tak fatalny, ale co Wy o tym myślicie?
 

Tika

New member
Bez reklam
Panowie, czy jest szansa aby w przyszłości Philips na tyle udoskonalił oprogramowanie, aby można było otwierać format .iso przez DLNA? Wydaje mi się, że zbyt wiele wymagam od nich, skoro obecny soft jest tak fatalny, ale co Wy o tym myślicie?

takie rzeczy tylko w Erze, podłącz TV kablem HDMI do PC i masz nieograniczone możliwości

jak poprawią wszystkie podstawowe błędy w sofcie to będzie cud
 

SDman

Banned
Panowie, czy jest szansa aby w przyszłości Philips na tyle udoskonalił oprogramowanie, aby można było otwierać format .iso przez DLNA? Wydaje mi się, że zbyt wiele wymagam od nich, skoro obecny soft jest tak fatalny, ale co Wy o tym myślicie?

Może i tak ale już nie w tym modelu, a w nowości na rok 2015-17 o nazwie Funaj :-x?
Sam mam model serii 9 z 2009 r i w 2010 soft zamarł na dobre The End.

Pozdr.
 
dzisiaj w jednym ze sklepów powiedziano mi..daj sobie chłopie spokój z Philipsem..nawet nie wiadomo już powoli kto to produkuje...że słaba jakość..bierz chłopie plazme
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
hehe co sklep to obyczaj, pewnie słabo schodziły plazmy to i namawiał. Słuchaj tych bałwanów w sklepach to na pewno dobrze wyjedziesz hehe:)
 
Do góry