Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium

murzyn997

New member
wiecie moze dlaczego ja chce z pendriva na tv zainstalowac kanaly to wyskakuje bład,ze lista kanałów nie zostala zainstalowana?Z tv na pendrive wchodzi bez problemu

juz jest chyba ok,rozdzielczosc obrazka nie byla zmieniona i to chyba przez to
 
Ostatnia edycja:

[kojot]

New member
Witam
Zostałem posiadaczem telewizora z tematu....
kilka spostrzeżeń na szybko
1.obraz rewelka jeśli chodzi o fullHD,720p też wygląda fajnie,gorzej SD ale daje radę
2.amblight ,bajeczny :)
3.dźwięk w zależności od źródła do zniesienia choć przez ampli dużo lepiej
4.kalibracja by Kiki bardzo fajnie
5.nie mogę uruchomić smartTv ,twierdzi że brak serwera choć spięty tv z siecią ??? jakiś pomysł macie może ?
6.odbicia od ekranu do zniesienia
7.menu działa całkiem spoko,nie wiem czy to nowy soft (nie wiem który mam obecnie) czy może coś mocno poprawili
 

wojtisek1

New member
aby uruchomić Smart odłącz z sieci TV i włącz ponownie po chwili. U mnie pomogło .
Dokładnie masz rację odnośnie dźwięku jest troch za piskiliwy , według mnie.
Gdzie zlokalizować kalibracje Kiki ??
 

marcu123

New member
lub wgraj nowe oprogramowanie, u mnie to pomoglo - zadzialalo z pendrava.
Podajcie posta tą polecaną kalibracją od Kikiego, nie mogę znaleść (swiezy na forum)
 

[kojot]

New member
aby uruchomić Smart odłącz z sieci TV i włącz ponownie po chwili. U mnie pomogło .
Dokładnie masz rację odnośnie dźwięku jest troch za piskiliwy , według mnie.
Gdzie zlokalizować kalibracje Kiki ??

nie wiem gdzie zlokalizować,skalibrowali mi ustawienia przed wysyłką
odłączałem już od sieci i nadal mam brak serwera :(
 

europa777

New member
Witam,

Jak aktywuję funkcję GRA lub KOMPUTER to opcje HDNM oraz Clear LCD robią się nieaktywne (szare i nie można w nie wejść). Czy też tak macie ? Najnowsze aktualizacje.
 

Tika

New member
Bez reklam
to że szare to jeszcze pikuś, najgorsze, jest to, że trybie komputer lub gra, obcina kilka pikseli z prawej strony, wyszło już tyle softów i w żadnym tego nie naprawili

a szara czerń jest tylko w trybie komputer, w trybie gra czerń jest ok, ale powyższy defekt dyskwalifikuje oba tryby
 
Do góry