Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium

kini0

New member
Bez reklam
OK... Olać Tubę ;)
-powiedzcie mi, czy możliwe jest żeby nowy soft spowodował nadmierne podświetlenie lewego dolnego rogu ekranu....? Latarka na maksa!!!! Wcześniej jej na bank nie było. Szlag mnie trafia.....
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Moim , skromnym zdaniem , jeżeli sprawdziłeś swoje wszystkie ustawienia , a one się nie zmieniły
po wgraniu ostatniej aktualizacji , to ja bym przywrócił ustawienia fabryczne i ponownie wgrał
ostatnią aktualizację poprzez złącze USB.
Przed tymi czynnościami wpierw wyłączyłbym telewizor pilotem , poczekał 2 do 3 minut ,aby układy
elektroniczne się powyłączały , a następnie wyciągnął wtyk kabla zasilającego z gniazdka zasilającego
też na kilka minut . Następnie przywróciłbym zasilanie telewizora poprzez powrotne włożenie wtyku
kabla zasilającego do gniazdka zasilania i załączył telewizor pilotem. Dalej sprawdziłbym , czy "latarka"
nadal się pojawia.
"Głaskanie" , czasami pomaga , ale jak jest "duża latarka" to nie jestem zbyt wielkim optymistą czy pomoże.

Pozdrawia,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

webros

New member
U mnie tuba też nie działa. Na początku było ok, ale po wgraniu najnowszego softu coś się pochrzaniło. Dziwna sprawa.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
a ja 87' i też mi nie potrzebne radio w TV jak i ten cały smart TV, wszystko daje mi komp, amplituner i to 100 razy lepiej hehe:)
 

kini0

New member
Bez reklam
Tylko z drugiej strony, jak pakują jakąś opcję w TV za którą płacimy, to niech ona działa bo nikt z tytułu "niepełnosprawności" nam kaski nie oddaje. I gadanie o donglach na Androidzie (btw. jestem fanem i użytkownikiem systemu) jest żałosną próbą tłumaczenia równie żałosnego "Smart TV". Z całym szacunkiem .
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
dla mnie cały ten smart jest lipny bez względu na TV czy to sony czy nawet dobry multimedialnie samsung dla mnie to i tak lipa i w każdym TV jest coś nie tak z tym smart. Zgodzę się z Tym że za to się płaci i powinno być wszystko git, no ale jest jak jest i jest to niemal z każdym produktem, a w sferze TV nie ma ideału. Nawet posiadając samsunga i tak bym nie używał tego całego smart. Jestem zdania że za smart robi PC :). To co jest do wszystkiego jest do niczego:)
 
Jak się tak czyta:
-najlepszy Ambilight-PHILLIPS (bo inne nie mają)
-softy,które zamiast polepszyc denerwują-PHILLIPS
-najbardziej denerwujące mrygające podświetlenie-PHILLIPS
-najgorszy Smart Tv-PHILLIPS
-efekt Teatru-PHILLIPS
-artefakty-PHILLIPS
-najwięcej denerwujących niespodzianek-PHILLIPS

I mimo wszystko ja chcę kupić ten TV!?

Wiecie co,chciałbym,żeby obraz był pospolicie ładny,bez artefaktów,teatru mrygającego podświetlenia oraz żeby działało Youtube,Vod oraz Tvn player(dla żony).
Cała reszta Smarta mnie nie obchodzi

Czy ja tak dużo wymagam za te pieniądze?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak się tak czyta:
-najlepszy Ambilight-PHILLIPS (bo inne nie mają)
-softy,które zamiast polepszyc denerwują-PHILLIPS
-najbardziej denerwujące mrygające podświetlenie-PHILLIPS
-najgorszy Smart Tv-PHILLIPS
-efekt Teatru-PHILLIPS
-artefakty-PHILLIPS
-najwięcej denerwujących niespodzianek-PHILLIPS

I mimo wszystko ja chcę kupić ten TV!?

Wiecie co,chciałbym,żeby obraz był pospolicie ładny,bez artefaktów,teatru mrygającego podświetlenia oraz żeby działało Youtube,Vod oraz Tvn player(dla żony).
Cała reszta Smarta mnie nie obchodzi

Czy ja tak dużo wymagam za te pieniądze?

Troszkę nie tak hehe
teatr wyłączasz i nie masz z tym problemu
artefakty są tylko wtedy gdy jest włączony teatr czyli to też odpada
ostatni soft sporo poprawił
już nie mryga podświetlenie
TVNPlayer podobno ma być:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TV Player - będzie
Ambilight najlepszy - bo jest i inni mogli sobie też wcześniej wymyśleć
Mrugające podświetlenie - a co to jest ?
Smart TV - ostatnio mocno poprawili, jak dojdzie TVN - to będzie wszystko co jest u innych Plus aplikacje (kilkaset) z innych krajów
Teatr - kłania się dobre ustawienie w menu.
Artefakty - to żart.
Niespodzianki ..... o co to jest ?


Witam jestem użytkownikiem 47 6007 i w kilku zdaniach opowiem o moich wrazeniach. Obraz bardzo ale to bardzo dobry.porownywalem z kilkoma innymi firmami i jest super...
http://www.hdtv.com.pl/forum/philip...s-czyli-nowa-jakosc-w-klasie-premium-131.html

Takich wpisów nawet na stronie Philipsa jest .... dużo.
A .... ja też jestem zadowolony - sorry....
 

SDman

Banned
a ja 87' i też mi nie potrzebne radio w TV jak i ten cały smart TV, wszystko daje mi komp, amplituner i to 100 razy lepiej hehe:)

Witam,
radio w TV to rewelacja (68r) ! Pod jednym warunkiem , że ekran się całkiem wyłącza .
Wielokrotnie pisałem i prosiłem serwis o zmianę softu tak aby podczas grania radia ekran się wygaszał (model 9964) i nici !

Mój TV ma dźwięk rewelacyjny więc po co kupować dodatkowe radio internetowe jakby tą funkcję mógł pełnić TV.

Pozdrawiam
 
Niespodzianki ..... o co to jest ?

Nie będę przytaczał wszystkich narzekań-niektóre:

"po wgraniu nowego softa zaczęło mi świecić w dolnym rogu"
"telewizor mi się sam wyłącza-raz dwa razy dziennie"
"po obejrzeniu filmiku na Youtube tv się wyłączył"
" po każdym uruchomieniu tv włącza mi się HDNM,mimo że go wyłączyłem-tv nie pamięta ustawień"
"Tuba działała-już nie działa"
"ja tez tak miałem-wgrałem stary firmware póżniej znów nowy i pomogło"

To zgrubsza na poczekaniu które pamiętam.
Czytam wszystkie posty bo chciałbym mieć ten tv,ale bez fuszerki :bober:
 
Ostatnia edycja:

jodlasty1

New member
kiki, jak czytam twoje wypowiedzi, to zastanawiam się czy aby na pewno masz taki sam telewizor jak my.
U Ciebie wszystko działa perfekcyjnie.

Na tą chwilę dynamiczne podświetlenie nie miga, ale załączenie HDNM przy szybkich scenach powoduje przekłamanie obrazu. Jeżeli ktoś tego nie widzi, to albo kłamie, albo jest ślepy.
 
Do góry