Philips BDP7500SL/12 i DVD z dysku twardego

Busterek

New member
Witajcie.

Posiadam odtwarzacz jak w temacie. Chciałbym osiągnąć taki stan rzeczy, że na dysku USB przechowuję zgrane filmy z DVD i odtwarzam je przy pomocy mojego odtwarzacza tak jak normalne płyty DVD, czyli odpala mi się menu, mogę wybrać ścieżkę dźwiękową, napisy etc. i film leci ciągiem. W tej chwili mogę odpalić poszczególne pliki VOB i tyle. Mogę zmienić ścieżkę dźwiękową i napisy, ale dla każdego pliku oddzielnie. Czy da się to jakoś osiągnąć? Może jakiś niestandardowy soft?
 

Busterek

New member
No dobrze.A czy istnieją jakieś alternatywne softy? Tak jak w przypadku smartfonów. Jest oficjalny soft i alternatywny, nieoficjalny.
 

JanuszKołeck

New member
Żeby odtwarzacz mógł odtworzyć DVD zripowane z płyty na twardy dysk, to powinien zacząć od pliku .ifo Jeśli ten twój odtwarzacz pokazuje rozszerzenia to odszukaj plik o tym rozszerzeniu i go uruchom. Nie zdziwiłbym się jednak za bardzo, gdyby się okazało, że odtwarzacz tego pliku nie wyświetla... Jeśli jednak go widać, to uruchomisz sobie menu płyty i potem już wszystko idzie zwyczajnie. Jeśli rozszerzeń nie widać to musisz odpalić po kolei wszystko aż trafisz na plik, który będzie zawierał menu płyty.
 
Do góry