Philips 46PFL7007K/12 - test otwarty . Stawiamy na najwyższą jakość .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak mam je już u siebie kilka dni. Jutro kończę najpierw PFL 8007.
A przyszłym tygodniu 6007.
Ale mogę na pytania odpowiedzieć bo mam je włączone.
 

Nacho85

New member
Są już ceny w sklepie internetowym euro tego tv oraz (serii 8 i 9 te):
46cali 8999zl
55cali 8299zł

To nie pomyłka, 46 droższe od 55 :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest dostępny bez problemów i jak należało oczekiwać gra znakomicie- oj będzie się działo z tym Philipsem.
 

accu

New member
Bez reklam
Jest dostępny bez problemów i jak należało oczekiwać gra znakomicie- oj będzie się działo z tym Philipsem.

Witam,
Po co pisać na "wyrost". Z tą dostępnością to oczywiście przesadziłeś , na razie jest bardzo źle i
moja opinia w tej materii nie jest odosobniona .:neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawdziłem są dostępne obecnie od ręki w Philipsie w każdej ilości - więc nie ma pojęcia o co chodzi.
 

kryss

New member
Potwierdzam słowa kikiego. sprzęt jest dostepny i jesli tylko sklep chce je mieć na półkach to nie ma z tym problemu. Problemem jest włóaśnie to "chcenie" sklepu. Niestety 80% klientów przychodzących do sklepu chce samsunga lub sony. Philipsy są raczej drogie (wyższe serie) i sprzedawcom łatwiej sprzedawać shit do którego trzeba machać lub gadać :)
 

accu

New member
Bez reklam
Potwierdzam słowa kikiego. sprzęt jest dostepny i jesli tylko sklep chce je mieć na półkach to nie ma z tym problemu. Problemem jest włóaśnie to "chcenie" sklepu. Niestety 80% klientów przychodzących do sklepu chce samsunga lub sony. Philipsy są raczej drogie (wyższe serie) i sprzedawcom łatwiej sprzedawać shit do którego trzeba machać lub gadać :)

Witam,
Trzeba dodać jednakże , że wyższe serie telewizorów firmy Philips mają zawyżone ceny .
Jeżeli np. telewizor w tej samej klasie firmy Sony 46HX 850 kosztuje średnio 5,5k ; Sony 55HX850 średnio kosztuje 7,5k , telewizor firmy Philips 46PFL8007K/12 kosztuje 7k ; Philips 55PFL8007K/12
kosztuje średnio 9 k , to logiczne jest że sklepy zamawiają telewizory firmy Sony , które są dobre
jakościowo i dobrze się sprzedają . Jeżeli ceny telewizorów firmy Philips zostaną obniżone do podobnych
cen , to również sklepy będą je zamawiać , bo telewizory nie będą stały na półkach , a będą kupowane
przez klientów.
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie prawda .
To jakby powiedzieć że Bentley ma zawyżoną ceną . To jest ocena producenta i on decyduje o cenie. Fajnie byłoby gdybyśmy powiedzieli no takk Oledy maja zawyżoną cenę bo przecież nikt tego nie kupi.
Ludzie .... to nie są instytucje charytatywne.
Tak myślał JVC i już go nie ma,tak myślał Pioneer, tak myśli Sony i też będą kłopoty.
Firma ma zarabiać i wyprodukowała wyjątkowej jakości telewizor.
Więc zostawmy dywagacje - to jest wyłączni ich suwerenna decyzja.
 

RHJG

New member
Bez reklam
A kto Tobie kol.każe machać i gadać,mozna to wyłączyć a dla "zdrowia " machanie jak ktoś lubi to jego sprawa i jest ok.80% to przesada ale może ci klienci po prostu wiedzą czego chcą trudno się obrażać,że nie wybierają tego TV co nam akurat się podoba.
 

accu

New member
Bez reklam
To nie prawda .
To jakby powiedzieć że Bentley ma zawyżoną ceną . To jest ocena producenta i on decyduje o cenie. Fajnie byłoby gdybyśmy powiedzieli no takk Oledy maja zawyżoną cenę bo przecież nikt tego nie kupi.
Ludzie .... to nie są instytucje charytatywne.
Tak myślał JVC i już go nie ma,tak myślał Pioneer, tak myśli Sony i też będą kłopoty.
Firma ma zarabiać i wyprodukowała wyjątkowej jakości telewizor.
Więc zostawmy dywagacje - to jest wyłączni ich suwerenna decyzja.

Witam,
Pewnie , że firma ma zarabiać , ale nie kosztem klienta . Nie martw się o firmę Sony , też nie jest to
instytucja charytatywna i na pewno przeżyje. Plazmy firmy Pioneer też do tanich nie należały , firma
po prostu w dziale telewizyjnym miała zły profil. Ja doskonale pamiętam co pisałeś o firmie Philips ,
gdy ogłosiła , że wycofuje się z samodzielnej produkcji telewizorów , więc nie pisz mnie co jest prawdą
lub nieprawdą. Umiesz zmieniać zdanie jak rękawiczki. I tyle w tej materii.
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kubekpl

New member
Kolego Kiki z tym Bentleyem to przesadziles. Patrzac na testy Sony HX850 i Philips PFL7007 ja nie widze zeby Philips powalal na kolana . A z ta Ocena producenta to on jak by mogl to by go sprzedawal za 15 000 PLN tak jak napisales to nie sa instytucje charytatywne ale konkurencja jest bardzo duza a rynek TV LCD nasycony. Wiec jesli Philips nie zmieni w znacznym stopniu polityki cenewoj to napewno na wyzszych seriach (najwieksze marze) nie zarobi .
 
Do góry