Philips 42PFL 4007H/12 - test otwarty. Philips - uwaga wracamy do gry !

r1q2

New member
Ten Philips wydaje się super, jednak mam obawy co do zakupu, chciałbym tv na lata nie znam tej marki urządzenia sony czy samsung działają długo po gwarancji jak jest z awaryjnością i trwałością Philipsa??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz być spokojny. Kapitał który stoi za Philipsem bardziej gwarantuje żywotność niż np Sony.
 

r1q2

New member
Możesz być spokojny. Kapitał który stoi za Philipsem bardziej gwarantuje żywotność niż np Sony.


Nagorsze jest to że Philips się sprzedał więc mam wątpliwości, rodzice mieli same samsungi i nigdy nie zawiodły jestem przywiązany do tej firmy. Co do Philipsa może ktoś by napisał co o nich myśli, ja np nie lubie sharpa moim zdaniem są awaryjne. Ja jestem rozdarty samsung czy philips, a może panasonic.
Internet to zło naczyta się człowiek i nic nie jest dobre. Nie chodzi mi o konkretny model raczej o markę.
 

warga13

New member
Witam.może mi ktoś pomóc w ustawieniu obrazu,pokój nie jest nasłoneczniony,tv oglądany jest głównie wieczorem,sygnał to polsat cyfrowy hd,
 

Bak29

New member
Do Szanownych posiadaczy 42PFL4007, jak wygląda obraz z telewizji naziemnej DVB-T w rozdzielczości SD i HD. Chcę kupić jakiś z tv 42PFL4007 lub 40PFL5507 albo 40ES6800, ale muszę być zorientowany w obrazie gdzyż będę kożystał tylko z DVB-T.
Prosze o opinię.
 

ichris

New member
Nie jestem zbieraczem elektroniki... im mniej sprzętu na półce tym lepiej i dlatego szukam dalej :) Sony w ogóle nie czyta mkv to są dopiero jajca :) Pewnie wybór padnie na jakiegoś Sharpa lub Toshibę. Panasonici podobno tak sobie radzą sobie jako odtwarzacze filmów i wyświetlają malutkie napisy, to prawda?
 

dario-

New member
Witam,
mam pytanko do Kiki- testowany tutaj model to Philips 42PFL 4007H/12 . Szukam TV do konsoli (głownie) i ten 0 input lag mnie zaskakuje ale i przekonuje. Jednak z uwagi na uwarunkowania (nieduży pokoik) w gre wchodzi wersja 32 calowa.
I wlasnie - czy moze byc tak ze ten mniejszy TV bedzie juz mial inna matryce ktora nie bedzie juz z takim parametrem czy bez obawy brac bo wielkosc matrycy w danym modelu nie wplywa na parametry techniczne ?

(nie zadawałbym z pozoru glupiego pytania gdybym nie przeczytal gdzies na forum że producenci potrafia montowac rozne matryce w tym samym modelu w zależności od przekątnej)

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz
 

witek666

Member
Też się przyłączam do pytania dario- bo zamierzam ten tv kupić jako monitor do komputera i zainteresowałem się tym input lagiem 0. Czy dało by radę kiki jeśli masz ten tv ,ale 32 cale abyś przetestował ten input lag na 32 cala tego modelu? Czy w twoim sklepie można dostać ten tv 32 cale?
 

Bak29

New member
Jak jest różnica 42PFL4007 a 42PFL4307 który ukazał się w reklamówce media e.............
Na stronie producenta tv jest skromnie opisany.
 

42PFL4007

New member
Problemy z jakością obrazu

Witam, kilka dni temu zakupiłem ten telewizor jednak nie jestem do końca zadowolony. Nie wiem czy moje problemy wynikaja z niskiej jakości telewizora czy moze sa wynikiem złych ustawień.
Chodzi mi o to że przy sygnale standardowym (nie HD) czesto pojawiają mi się na ekranie pixele. Sygnał mam z tunera N-ki wiec nie powinno byc raczej problemu z jego jakościa. Może potrafi ktoś mi coś poradzić :)
Efekt ten najczęściej powstaje podczas dynamicznych akcji.
 

Bak29

New member
Pixele pojawiają się przy słabej sile lub jakości sygnału, sprawdz co pokazuje status, tam jest siła sygnału i jakość.
 

Filozof

New member
Jak ten telewizor sprawuje się przy transmisjach sportowych? Słyszałem opinię, która mnie mocno zniechęciła, że niestety na piłce nożnej ostro smuży. Prawda to?
 
Do góry