Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...

Cineos

New member
Nic takiego nie zauważyłem. Nic takiego nie ma mój egzemplarz. Wg twojego opisu fałszywych ruchów - nie zauważyłem. Różowych konturów - brak.

Proszę bardzo za radę.
 

bolek89

Member
Witam,
Wiadomość taka powinna być w zakładce : Options , szukamy opcji : Display a następnie Screen.
Używamy do tego pilota zdalnego sterowania wciskając odpowiednią kombinację 6 cyfr i jeden przycisk
dwuliterowy.
Nie wiadomo czy sprzedawca się zgodzi , ale jakby udostępnił Tobie pilota to można taką operację
wykonać bardzo szybko .(niepostrzeżenie).

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

A która matryca jest lepsza?
 

lolep

New member
nvidia

Przeczytałem połowę wątku i wymiękam...
Czy ktoś korzystał kiedyś z NVIDIA 3DTV Play? (nvidia.pl/object/3dtv-play-pl.html) Mam dobrego kompa i pytanie czy pogram w 3d jak kupie ten tv, gdyż 5507 nie ma na liście wspieranych? Czy 3d w 5507 nie różni się od tego które oferują tv philipsa oficjalne wspierane (nvidia.pl/object/3dtv-play-requirements-pl.html) ?
 

Cineos

New member
W zestawie z telewizorem otrzymałem 2 sztuki PTA507. Nie powiem ci czym się różnią, a powiem tylko że model 507 działa bez zarzutu :)
 

Cineos

New member
z jakiego sklepu i w jakiej cenie ?

Co to pytanie ma wnieść do tematu? Jeżeli odpowiem to będziesz mi mówił że wydałem kasę w błoto czy coś podobnego? Przepraszam że od razu z wyrzutami ale tak to pytanie zabrzmiało. Jak chcesz się dowiedzieć więcej zapraszam na PW.
 

Jerry88

New member
Witam,
Czy jest możliwość w PFL5007 z poziomu pilota sprawdzić jaki jest aktualny program na innych kanałach nie przełączając się kanałem? W Panasonicu jest to świetnie rozwiązane za pomocą klawiszy na kółku sterowania "góra-dół. Brakuje mi tego w Philipsie. Generalnie chodzi o EPG.
 

Since

New member
Co to pytanie ma wnieść do tematu? Jeżeli odpowiem to będziesz mi mówił że wydałem kasę w błoto czy coś podobnego? Przepraszam że od razu z wyrzutami ale tak to pytanie zabrzmiało. Jak chcesz się dowiedzieć więcej zapraszam na PW.

nie o to mi chodzi, tylko szukam rozsadnej ceny wraz z okularami.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie bardzo wiem o czym mówisz bo EPG działą tu bez problemów , tak samo jak w innych telewizorach :
004_P1400778.JPG

Wczytały się programy i uzyskaliśmy dzięki EPG informację programową.

005_P1400781.JPG

Również wiemy jakie programy mamy dostępne.

006_P1400782.JPG

Możemy poczytać o czym jest dany program oraz nadchodzące programy.
 

Grendel

New member
No i 32 cale 5007 zakupione.
Tak na szybko to matryca pomimo lekkiego połysku daje radę. Chyba trochę demonizowałem jej odbicia. Menu chodzi dość wolno, trzeba się przyzwyczaić, zresztą mój 4-letni Sharp cierpi na podobną przypadłość. Dużo elektroniki robi swoje.
Zaktualizowałem firmware z pendrive'a ale na początku nie chciały mi zatrybić filmy przez USB. Coś tam pogrzebałem i nagle wszystko zaczęło chodzić jak talala.
Bardzo ładnie wygląda nawet analogowa kablówka, dla synka w sam raz. Sygnał cyfrowy z kablówki już dużo lepiej a HD to nie trzeba komentować.
Kolory, cóż, trzeba będzie trochę spędzić czasu na precyzyjnym ustawieniu ale już teraz mogę powiedzieć, że będzie dobrze. Podświetlenia nie sprawdzałem.
Wykonanie obudowy bez żadnych zastrzeżeń, nic nie odłazi, nie trzeszczy. Po prostu jest ok.
Przeglądarka chodzi tragicznie (mam neta 6MB), YouTube też trochę muli. Ale to sprawdzałem tylko z ciekawości, usługi multimedialne w tv mnie nie interesują bo moim zdaniem telewizor służy do czego innego.
Generalnie pierwsze wrażenia na spory +.
 
Ostatnia edycja:

Since

New member
Zaktualizowałem firmware z pendrive'a ale na początku nie chciały mi zatrybić filmy przez USB. Coś tam pogrzebałem i nagle wszystko zaczęło chodzić jak talala.

Heh niezłe jaja są z softem , masz rację.
Jak ja aktualizowałem to po niej, wogole pilot nie chciał zatrybić, dioda w TV mrugała ale reakcji żadnej.

dopiero pomogła (cale szczescie) wtyka z kontaktu. EH.
 

Cineos

New member
nie o to mi chodzi, tylko szukam rozsadnej ceny wraz z okularami.

Pytanie o cenę telewizora: zakupiony w MixElectronics za 3800zl razem z dwiema parami okularów model 507 (ten co pisałem w temacie). Zakupiłem tam ponieważ za 1zl dawali dowolny odtwarzacz BD, który opchnąłem na allegro za 300zl.

Suma sumarum 3500zl z 2 parami okularów.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,
EPG jest nadawane zarówno przez sieć jak i nadawcę.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Witam,
W seriach 7007, 8007 i w niedalekiej przyszłości w serii 9707 jest już wreszcie możliwość nagrywania programów
cyfrowych bez konieczności połączenia z Internetem.(wystarczy EPG od nadawcy)
Niestety nie mamy tej możliwości w serii 5507 czy 5007.

Pozdrawiam,
accu
:kom:
 

Zigor

New member
Jestem chętny na zakup tego modelu w wersji 40 lub 46 cali (nie wiem czy warto dopłacać ponad 30% ceny, szkoda że nie ma 42 cali), byłem już w kilku sklepach euro i martwi mnie jedna rzecz, mianowicie przy szybkim ruchy np. ręki, głowy powstawała pikseloza (smużenie).

Czy to normalne czy można temu jakoś zaradzić w ustawieniach?

Zauważyłem że również w Sony telewizorach byl podobny efekt. Ogólnie byłem w 3 sklepach Euro by obejrzeć telewizorki i zawsze były jakieś problemy z tym stanowiskiem (albo nie działało wcale, albo tylko 40 cali coś wyświetlały).
 
Do góry