Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...

lukasg

New member
Witam,

Po nowym update mam problemy ci+ (bląd karty 08), za każdym razem jak włączę TV muszę przejść na kanał FTA, wyłączyć na 10 s i włączyć po tej irytującej czynności kara poprawnie działa ... można zainstalować wcześniejszy soft na najnowszy?
 

sidi666

New member
Witam.
Gdzie sprawdzić jakie jest aktualne odświeżanie tv? Po naciśnięciu."info" na pilocie widnieje tylko informacja 1080p HD ale nie jest napisane czy jest 24Hz, 50Hz czy 60Hz. Idzie gdzieś to sprawdzić? Chcę wiedzieć czy tv przełącza się w tryb 24p przy oglądaniu filmów.

Wysłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
 

akejup

New member
Witam
Mam problem z tym TV Philips 40PFL5007K, polegający na fatalnej jakości obrazu. Początkowo odbierałem TV analogową i wiadomo było że jest kiepsko, ale po zmianie na TV cyfrową jakość uległa lekkiej poprawie, ale w porównaniu z moim drugim TV Samsungiem C650, ten philips to wielka porażka. Praktycznie kolory to nie kolory, czarny to jakiś odblaskowy granatowy, zamiast czerwonego to jakiś bordowy itp. Może ktoś podrzuci jakieś optymalne ustawienia, bo może źle coś mam ustawione i dlatego mam taki fatalny obraz.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizor masz rozregulowany na maxa.
Wystarczy zrobić kalibrację aby radość ucieszyła Twoje oczy na stałe.
 

phil7008

New member
Bez reklam
popacz w watku o 7008 i 6008 tam ludzie wrzucali swoje ustawienia wiem ze to inne matryce ale moze cos ci przypadnie do gustu ja kozystam z ustawien kolegi asqinejem te sa dla mnie dobre
 

domibobi

New member
TV: philips 46pfl5507k wgrane najnowsze oprogramowanie.
Problem: przy włączeniu pilotem gaśnie czerwona dioda, pojawia się klepsydra ale po jej zniknięciu napis PHILIPS się już nie pojawia. Telewizor nie uruchamia się. Ekran pozostaje chwile (30 - 60 sekund) czarny, po czym zapala się znów czerwona dioda. W tym momencie po uruchomieniu z pilota telewizor włącza się już normalnie.

Opisana sytuacja staje się coraz częstsza.

Jak wgrać ponownie nowe oprogramowanie? Może to coś pomoże?
 

domibobi

New member
Wygląda na to, że wgranie oprogramowania na nowo plus przywrócenie do ustawień fabrycznych rozwiązało problem. Mam nadzieję że na zawsze.

Nexus4 by Tapatalk4
 

ziell

New member
Witam. Czy może mi ktoś pomóc w instalacji modułu CI+ Cyfrowego polsatu? Po włożeniu modułu następuje uwierzytelnienie lecz niestety po 20% uwierzytelniania następuje konniec. Uwierzytelnienie nie może zostać przeprowadzone. Kod błędu 17. Polsat odsyła mnie do Philipsa - Philips do CP. Czy Wam na tym telewizorze śmigają moduły CP? Co mam zrobić? Zaistalowałem najnowszy sterownik w telewizorze. Ręce opadają. Mam jeszcze kilka dni na odstąpienie od umowy. Proszę o pilną pomoc!
 

sq2omd

New member
Witam. Może do konca nie pomogę ale ... Mam pfl5007 i moduł ci TeVeCrypt CX który akurat w moim tv działa bez żadnych problemów z kartą tnk sd jak i tnk hd. Być może jest problem z modułem cp i on nie wspolpracuje z naszym tv.

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry