Różnice między Pixel Plus i Pixel Plus 2HD lub 3HD

lexoduspk

New member
Witam.
Prosilbym o wytłumaczenie czym różnią się technologie i w jaki sposób działają (słyszałem między innymi że zwiększają liczbę pikseli):
-Pixel Plus
-Pixel Plus 2HD
-Pixel Plus 3HD
Widziałem dzisiaj w M1 telewizor Philips 32PF9531 z Technologią Pixel Plus 2HD i zauważyłem że w znaczący sposób poprawia ona jakość obrazu (w porównaniu do telewizorów nie posiadających tej funkcji). Zastanawiam się nad zakupem tańszego modelu 32PF7411 z technologią Pixel Plus. Dlatego interesuje mnie to czy technologia Pixel Plus 2HD o wiele lepiej poprawia jakość obrazu w porównaniu do Pixel Plus (nie biorąc pod uwagę tego zę technologia Pixel Plus nie poprawia jakości obrazu HD - wysokiej rozdzielczości). Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 

RozDam

New member
Witam,

Stoje dokladnie przed tym samym dylematem! Czy warto doplacic 2000PLN do 9531, bo ma pixel plus 2hd? Czym roznia sie te dwa modele, jezeli chodzi o elektronike i matryce? (9531vs7411)

pozdrawiam
rozdam
 

olinek

New member
Mam pixel plus 2 HD i działa super.Nie wiem jak działa pixel plus.W moim modelu 9830 w menu jest funkcja demo (dzieli ekran na dwie części wyświetlając obraz z jednej strony z wyłączoną funkcją a z drugiej z włączoną)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
pixel plus 3 HD - wyostrza kontury,obraz staje się bardziej naturalny, podaje więcej szczegółów. Z telewizji HD - gra rewelacyjnie. Różnice obrazu widoczne gołym okiem między 2 a 3.
pozdrawiam
 

ro-mek

New member
Pixel Plus działa na sygnale SD a Pixel Plus 2HD i 3HD na sygnale SD i HD.
Czas reakcji matrycy wynosi dla 9531 - 3ms a dla 7411 - 8ms.
Dodatkowo model 9531 posiada funkcje "Digital Natural Motion" oraz port USB. Dobrą alternatywą są modele 9541,9551 (te dwa różnią się chyba tylko dolną częscią obudowy ) z Ambilight i podobnych funkcjach jak 9531.Czas reakcji matrycy: 6ms i cena już od 5.400.
Test Philipsa 9531 http://av-magazin.de/Einleitung_Philips_32PF9531_LC.994.0.html
 

ThoR_82

New member
hmm...

witam

mam pytanie czy ten pixel plus 2HD jest wart zeby zaplacic za niego dodatkowego tys? jest az taka roznica w jakosci zeby tyle doplacic:confused: myslalem o modelu pfl 5322 a pfl 7332... bo chyba tylko tym sie roznia.

pozdro
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Moim zdaniem warto brać nowszą technologię bo Philips ciąge udoskonala swoje LCD ! Ja polecam sprzęt z pixel plus 3 HD !!!! Pozdrawiam :) :) :)
Ps. To opinia Kiki-go a on testuje sprzęt ! cytat : pixel plus 3 HD - wyostrza kontury,obraz staje się bardziej naturalny, podaje więcej szczegółów. Z telewizji HD - gra rewelacyjnie. Różnice obrazu widoczne gołym okiem między 2 a 3 !!! :) :) :)
 
Do góry