Philips Cineos 32PF9551 /10, 32PF9541 /10

bar

New member
Witam,
Philips Cineos 32PF9551 - 5500zl - to 'cudo' jest wyposazone w technologię Pixel Plus 2 HD i Ambilight 2, co wlasnie spowodowalo ze zaczelem wgryzac sie w temat jego parametrow.
32PF9541/10 rżni się chyba tylko kolorem.

Kilka podstawowych danych z philips.pl:
Jasność : 550 cd/m²
Dynamiczny kontrast ekranu : 6000:1
Czas odpowiedzi (typowy) : 6 ms
Kąt widzenia : 176º (poz.) / 176º (pion.)
Czytnik nośników cyfrowych USB
wiecej tu: http://tinyurl.com/hxcnr

Chce wlasnie zakupic LCD i jak do tej pory moim faworytem byl/jest Sony 32S2010, az do dzis kiedy to pojawil sie w polu widzenia ten 32PF9551...

W zwiazku z tym mam troche watpliwosci... Wiem ze model jest dosyc nowy, stad na opinie uzytkownikow na razie chyba nie mam co liczyc, ale techologie uzywane sa juz Wam zapewne znane, no i:
- czy Ambilight 2 to coś co warto mieć? czy faktycznie oczy mniej sie męczą, a odczucia oglądanego fimu rosną?
- Pixel Plus 2 HD, co o tym myślicie? jedni ponoć to uwielbiają, inni nie - dla mnie początkowo nwielka różnica nie była widoczna.

LCD ma mi służyć głównie do TV z platformy "n", DVD i podłączenie PC/XBOX, czyli właściwie do wszystkiego...

Czy Sony 32S2010 jest godziwym konkurentem do tego modelu?
Jeszcze myślałem o Samsungu LE32N71B...
Co wg. Was powinienem wybrać, niestety porównanie tych modeli jednocześnie w sklepie było niemozliwe, nie było Sonego...
Sam już nie wiem...

Jak myślicie, kiedy 32PF9551 pojawi się taniej na allegro/e-sklepach ?
pozdrawiam, bar

ps. w Philipsie martwi mnie brak wejścia VGA, a nie mam wyjscia DVI w kompie, da rade jakoś w miarę po ludzku to podpiąć?
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Po co ci qrna wejście VGA w tym telewizorze, kiedy już kartta graficzna za 3 stówki ma wyjście dvi ???

Bierz Filusia i się nie zastanawiaj. Joakości obrazu na razie nic nie dorównuje. i patrz, żebyś miałm natywną matrycę HD (1920 x 1080) a nie jakieś pseudo. Szczególnie w obliczu nadciągającej n-ki.
Żebyś potem nie musiał dowskalować do 1366x720...

To Ci mówi użytkownik (od 11 miesięcy) telewizorka... jak w podpisie.
 
Do góry