Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

accu

New member
Bez reklam
Witam,

We wrześniu 2012 r. zobaczymy na rynku serię telewizorów LCD firmy Philips sygnowaną numerem 8007.
Wielkości przekątnych ekranu to 40" , 46" i 55 cali.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Widzisz kolego i to jest wlasne philips wiekszosc firm swoje modele pokaza juz na przelomie kwiecien - maj, a philips we wrzesniu, do tego czasu juz pozostali zjada z cenami, a philips dopiero wystartuje. Do tego dodac trzeba bedzie ze np w Warszawie beda 5 szt. w sklepach MM itp zeby moc zobaczyc na oczy... chyba ze cos sie zmieni czego bym bardzo chcial bo to naprawde fajna firma tylko za duzo szumu jest co z nia bedzie za rok , dwa a to jest problem dla potencjalnych klientow tej marki.
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Widzisz kolego i to jest wlasne philips wiekszosc firm swoje modele pokaza juz na przelomie kwiecien - maj, a philips we wrzesniu, do tego czasu juz pozostali zjada z cenami, a philips dopiero wystartuje. Do tego dodac trzeba bedzie ze np w Warszawie beda 5 szt. w sklepach MM itp zeby moc zobaczyc na oczy... chyba ze cos sie zmieni czego bym bardzo chcial bo to naprawde fajna firma tylko za duzo szumu jest co z nia bedzie za rok , dwa a to jest problem dla potencjalnych klientow tej marki.
Lolek

Witam,
Myślę, że firma Philips sobie poradzi. Wszystkie firmy produkujące telewizory mają spore problemy.
Rynek polski nie musi i nie jest głównym rynkiem zbytu produktów firmy Philips.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Bardzo prawdopodobne jest , że pod koniec maja 2012 r. powinny pojawić się telewizory LCD firmy Philips
z serii 8007.

Będzie można porównać jakość obrazu i dźwięku z telewizorami LCD firmy Sony z serii HX850 , które
są już na rynku polskim i są w tej samej klasie cenowej i w tej samej technologii podświetlenia Edge Led.:popcorn:


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Hej fajnie by bylo jakby sie juz w maju pojawily bo ciekaw jestem jakby sie to mialo porownanie do siebie bo patrzac na ceny panasa to juz podziekowalem tej firmie i lg tez wiec chyba zostaje soniak i jeszcze wlasnie philips tylko ja jakos ciagle sie boje o kondycje tej firmy i o serwis ....... zeby nie kupic a potem nie miec problemu gdzie to naprawic???? A nie wiesz w jakiej cenie bedzie 55 cali seria 8 ?
Lolek
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Hej fajnie by bylo jakby sie juz w maju pojawily bo ciekaw jestem jakby sie to mialo porownanie do siebie bo patrzac na ceny panasa to juz podziekowalem tej firmie i lg tez wiec chyba zostaje soniak i jeszcze wlasnie philips tylko ja jakos ciagle sie boje o kondycje tej firmy i o serwis ....... zeby nie kupic a potem nie miec problemu gdzie to naprawic???? A nie wiesz w jakiej cenie bedzie 55 cali seria 8 ?
Lolek

Cena 46 cali około 2000 euro wiec na pewno 55 dużo powyżej tej kwoty :x Link z niemieckiej strony :
Philips 46PFL8007K - Preis ab €1.899,97 - CHIP Online
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam miejmy nadzieje ze te ceny to wiecie tak napodpuche a pozniej jak juz wejda na dobre do sklepow to ceny beda normalne. Jesli tak zostanie to faktycznie zostaje tylko sony tylko zeby w 55 calach podstawa byla ta zwykla a nie to badziewie szerokie.... Ale co sie dzieje z tymi firmami to naprawde nie do zrozumienia jesli chodzi o ceny..... moze to wszystko przez euro mysla barany ze ludzie za kazda cene kupia ale to sie przelicza i to grubo....
lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I nie wiem ale z tego co jest w opisie to jest ambilight spectra xl czyli jest i od gory a nie tylko po bokach jak to bylo z zseria 8 z poprzedniego roku... a jak Wy myslicie?
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To moze dlatego miedzy innymi troszke cena im podskoczyla aczkolwiek to jest fajny gadzet ale najwazniejszy jest obraz wiec cena musi byc propocjonalna do tego co oferuje ten tv i konkurencja np sony hx 850 .
Lolek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mają być dostępne od czerwca - więc może zdążą na ME w Piłce Nożnej ???
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Oki, czekamy na informacje o tych cenach ale może masz jakieś podejrzenia względem ich wielkości ? Tak w przybliżeniu ?
 

kubekpl

New member
Witam serdecznie,

Jako ze jestem totalnie roczarowany Sony HX750 a juz nie mowie o HX850, czekam z niecierpliwoscia na Philipsa .Ogolnie z TV z 2012 straszna lipa jesli chodzi o jakosc obrazu .
Owszem 3D coraz lepsze, bajery typu sterownie reka czy magic remote, ale producenci zapomnieli o najwaznieszym o jakosci mowie tu o prawidlowym gamucie i wysoskim kontrascie nie wspominam o cloudingu .

Pozdrawiam
 

kubekpl

New member
Ceny jakie oglosil Philips :
* Philips 40PFL8007 : 1 599 €
* Philips 46PFL8007 : 1 899 €
* Philips 55PFL8007 : 2 599 €
* Philips 40PFL7007 : 1 399 €
* Philips 46PFL7007 : 1 699 €
* Philips 55PFL7007 : 2 399 €
* Philips 32PFL6007 : 799 €
* Philips 37PFL6007 : 899 €
* Philips 42PFL6007 : 999 €
* Philips 47PFL6007 : 1 299 €
* Philips 55PFL6007 : 1 799 €
 
Do góry