Nowy Philips

j.jacek

New member
Witam wszystkich
W dniu dzisiejszym pojawiły się w sprzedaży nowe model lcd 32PF 9551 i 32PF 9541 sugerowana cena detaliczna przez dystrybutora [Philips Polska] to 6500zł
Więcej informacji o produkcie na stronach Philipsa
pozdrawiam zainteresowanych
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
a czy mozesz sprawić że trafią do testów do nas - kazdy z przyjemnością
pozna jakość nowości Philipsa.
pozdrawiam
 

j.jacek

New member
witam kiki
Nie ma problemu,ale wydaje mi się że ten produkt jest dostępny już w Olsztyńskich hurtowniach i nic nie stoi na przeszkodzie żeby go tam nabyć
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
problem jest inny .
Sprzedając towary staramy sie spełniać oczekiwania i marzenia ludzi co do ich jakosci.
W przypadku Philipsa zawsze kupowaliśmy towar do testów , ale ponieważ na testach wypadał blado - nie mogliśy z czystym sumieniem "wpychać" w ofertach ,tych produktów. Bo klienci maja swoją wiedzę i tylko wstydu sie nabawimy. Obecnie jest taka sytuacja ,że Mam towary Philipsa które chcieliśmy sprzedać od razu ponizej kosztów zakupu, a z czasem za pół ceny i nikt nie chce ich kupić.
Więc jak w testach wypadnie dany model super - znajdzie się na piedestale .
Czytajac różne informacje na różnych portalach i newsy ze świata - nie wiele się pisze dobrego o produktach Philipsa / wyjątkiem seria 9966 i 9830 .
pozdrawiam
 

Piotr_the

New member
no tak wkącu Philips to LG:eek: ale ich system clear lcd jest rewelka zdobył nagrodę i w najdroszych modelach gdzie go stosują obraz nie wygląda jak na lcd znikaja duszki itp. ze zwykłej anteny dachowej obraz wyglada super dodając technologie pixel plus 3HD i ambi light to gdyby nie te ceny to według mnie są to najlepsze tv jakie widziałem;)
 

bar

New member
Philips Cineos 32PF9551 /10

Dzis widzialem Philips Cineos 32PF9551 w sklepie za 5500zl.
 
Ostatnia edycja:
Do góry