Lcd Philips 42 Pf 7621 Pixel Plus 2hd

imalas

New member
Interesuje mnie te cudeńko (za 7300zł), bardzo proszę użytkowników tego modelu o parę słów krytycznych, model ten dostał nagrodę EISA 2006/07. Jak jest z jakością obrazu np. z cyfry i HDTV, w porównaniu z Sharpem "9" , JVC 40S70 lub innymi w tej klasie.:confused:

ad1. wlaśnie doczytalem, że tę nagrodę dostał za.........recykling ponad 30% i dostał miano "zielonego" (ekologicznego) HDTV tzw. bekroond tot groene TV van '06-'07. No, może nie o to mi głównie chodzi!, ale niech tam będzie "zielony" !!!
 
Ostatnia edycja:

Janblasik

New member
kupno LCD Philips 42 PF5421

Ja także jestem tym telewizorkiem zainteresowany,czy ktoś go ma,jak ogólnie sprawują się Philipsy,czy może Soniaka kupić jak myślicie.
 

Janblasik

New member
Philips 42PF7621D

Witam serdecznie właśnie kupiłem to cudeńko za 6700 zł. obraz z anteny siatkowej jes gorszy bo taki był przedtem,ale z anteny satelitarnej z cyfry super nie mówiąc o dvd,jestem zadowolony,menu czytelne wszystko ok polecam JB
 

Janblasik

New member
Philips 42PF7621d

Witam raz jeszcze chciałem dodać,iż ceny w ceneo były dużo wyższe od tej jaką zapłaciłem na allegro -aukcja wystawiona przez PlazmaCenter z Łodzi polecam janblasik
 
Do góry