Philips 32pf9731d/10

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
wygląd jest ważny , ale ważniejsza jest jakość obrazu.
Philips w tej klasie korzysta z matryc LG . Więc koniecznie najpierw spraw jakość przed zakupem. Mimo wszystko te które spotkałem nie powalały jakością na kolana. Konkurencja była lepsza.
pozdrawiam
 

areg

New member
coś mi się wydaje, że zakup bedzie trudniejszy niż wydawało się na początku.
Czy są jacyś liderzy 32" na których możnaby spokojnie oglądać kablówkę i DVD ale ważne aby miał elegancką obudowę - cena do 8000 zł

Pozdrawiam
 

Gatekeeper

New member
kiki napisał:
witam
wygląd jest ważny , ale ważniejsza jest jakość obrazu.
Philips w tej klasie korzysta z matryc LG . Więc koniecznie najpierw spraw jakość przed zakupem. Mimo wszystko te które spotkałem nie powalały jakością na kolana. Konkurencja była lepsza.
pozdrawiam

kiki,

a z jakich matryc korzysta Philips w lepszych modelach ?

pozdro
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Philips i LG korzystają ze swoich własnych matryc czyli konsorcjum


LG.Philips​
 

Romanoff

New member
areg napisał:
coś mi się wydaje, że zakup bedzie trudniejszy niż wydawało się na początku.
Czy są jacyś liderzy 32" na których możnaby spokojnie oglądać kablówkę i DVD ale ważne aby miał elegancką obudowę - cena do 8000 zł

Pozdrawiam

Pewnie,że są!!Akurat modelu 32pf9731d jeszcze nie widziałem i nie testowałem, aczkolwiek po tym co pokazywał 32pf9830 sądze ze ten pierwszy równiez bedzie liderem w swojej klasie.Dzis miałem przyjemnosc testować obok siebie 32pf9531,SHARP lc32GA9 oraz JVC LC32x70BU i tak jak się tego spodziewałem Philips pokazał najlepszy obraz z każdego źródła, zaczynając od anteny dachowej,UPC,DVD analog/digital,HD.W kazdym z przypadów obraz w nim był najostrzejszy, posiadał największą głębię i płynność obrazu,przy czym oglądało się go przyjemnie i komfortowo.
Nie bez znaczenia w ocenie tego tv jest tez jego wyposażenie,2XHDMI,VGA,Component,cyfrowe wejscie i wyjscie dźwięku no i port USB.No i cena ok 6999.Jedyne czego nie ma to....Ambillight,tę funkcję ma za to 32pf9731d.
Pzdr
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
@Areg
Nie wierz żadnym znawcom tylko własnym oczom. Ja też oglądałem różne sharpy i panasy a Phil miał obraz po prostu nie do zaje...nia
Używam już 10 miesięcy 37PF9830.Inne dawno potaniały o połowę a cena na ten się trzyma. Tylko własne oczy stary...
 

gonzi76

New member
Stoję przed wyborem Philipsa - Pilne

Stoję przed wyborem Philipsa.

LCD - 32PF9830
LCD - 32PF9731D
LCD - 37PF9631
PLAZMA - 42PF9631D

Co wybrać do oglądania z max 4m ????, narazie sygnał Aster, ale potem zakupie Cyfre+ lub Polsat Cyfrowy, lub ITI Neovision. Od czasu do czasu film DVD.

Dzięki z góry za rady
 

Romanoff

New member
Jeżeli tv ogladasz w przeważającej częsci wieczorkiem/w nocy, ewentualnie przy zasłonietych okienkach to bierz plazmę, jeżeli jest inaczej to 37pf9631.
W Twoim przypadku, z odległości ok4m 32" to za mało.
Na oku masz naprawdę super modele, myslę że z każdego z nich byłbyś zadowolony na lata!
Pozdrawiam
 
Do góry