Jaki LCD 32" Philips do 4,5kPLN

Agrescik

New member
Witam.
Rozgladam sie po roznych modelach TV LCD i po jakims tam rozeznaniu zdecydowalem sie na kupno TV Philps z serii 32PF
... i tu powstaje pytanie?
Jaki model?
Na czym mi zalezy?
Cena do 4,5kPLN
mozliwosc podlaczenia do kompa
Sygnal TV z kablowki
DVD z divix

Ogladalem modele 32PF7320
32PF3320
32PF5320
32PF5321
Rozpietosc innych modeli jest duza. Ogolnie jakos sie skupilem na Philipsie.Nie wiem. Moze to blad. Bedzie mi ktos doradzic co mialbym wybrac?
Wiadomo ze byloby dobrze aby byl model najlepszy.
Nie skupiam sie na HDMI czy HD READY bo do nastepenego etapu zycia z tv to pewnie zmienie go.
Chodzi mi glownie o podlacznnie go do kompa. Nie wiem przez jakie lacze :) DVI czy PC (bo do konca nie wiem czym one sie roznia) i mozliwosci ustawienia obrazu z kompa zeby byl ok.
DVD standard - poprzez SCART albo inaczej.
Moze ktos udzielic rad i porad w tej kwestii ? :)
Bede dzwieczny :)
Pozdrawiam serdecznie forumowiczow :)
Moze Philips to zle rozwiazanie ale jak patrze na roznorodnosc modeli i wykonan roznych firm to wizualnie te modele najbardziej mi sie podobaly.
Dzieki za informacje.
Jeszcze raz pozdrawiam.
Agrest:blagam:
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Przyjrzyj się Samsungowi LE-32M61B. Ma dobre notowania i w 4,5 tys. zł powinien sie zmieścić. Osobiście wybierając TV LCD jakoś Philipsa nie uwzgledniłem. Wziąłem pod uwagę również Samsunga z seri R71, R72 oraz Sharpa LC-32BV9E. Ten ostatni zapewne nabędę.
 

aleksanderd

New member
gatar napisał:
Witam.
Przyjrzyj się Samsungowi LE-32M61B. Ma dobre notowania i w 4,5 tys. zł powinien sie zmieścić. Osobiście wybierając TV LCD jakoś Philipsa nie uwzgledniłem. Wziąłem pod uwagę również Samsunga z seri R71, R72 oraz Sharpa LC-32BV9E. Ten ostatni zapewne nabędę.

MOje typy były podobne bo sugerowałem sie opiniami kikiego dopuki nie poszedłem do sklepu i nie zobaczyłem tego wszystkeigo razem. W tej cenie PHILIPS 32pf7411 był najlepszy. Pomyslałem moze to tylko takie ustawienia w jednym sklepie- zwiedziłem Media MARKT, ELECTROWORLD, RTVeuroagd, ogladałem godzinami te sciany z LCDkami i zdecydowałem sie ostatecznie na PHILIPS 32pf7411 zsystemem PIXEL PLUS , były tez lepsze 9650 z PIXEL PLUS 3HD ale cena poza moim zasiegiem. Głebia obrazu rewelacyjna, obraz naprawde dobry. Mam sygnał z C+ i jest bardzo dobry , jak podłączę DVD z dobrymi filmami to obraz rewelacyjny. Sasiad kupił SAMSUNGA r72b i przyznał że w moim Philipsie te kolory (czarny to czarny, biały to biały, ostrosc barw rewelacja) obraz jest jakis taki lepszy.
 
Do góry