Philips 32" PF7521D

new

New member
Witam, czy ktoś moze wiecej powiedziec na temat tego modelu , czy ktos go widział w akcji ? I czy jest wart ceny 5200zl - 5499 zl Wyglada przyzwoicie ale nie tylko wyglad sie kupuje prawda? Prosze o opinie fachowców lub użytkowników tego modelu o ile tacy są.
Pozdrawiam;)
 

Romanoff

New member
Witam.Poważną wadą tego tv jest brak Digital Natural Motion,systemu który w znaczący sposób poprawia płynność ruchu w wyświetlanym obrazie.W kwocie którą podałes nie znajdziesz jednak tv , który będzie miał ten system, bądż bedzie on na tyle efektywny aby było widać różnicę.Poza tym telewizorek jest w miare dobrze wyposażony, jest 2xHDMI,Component, jest także wyjscie SPDIF i DVB-T więc możesz np odbierając sygnał cyfrowy telewizji naziemnej przekazac dzwiek DD 5,1 na amplituner za pomocą tego interfejsu(SPDIF)-chociaż to raczej ciekawostka.Myślę ze okazji zeby z tego skorzystać nie będziesz miał zbyt wiele.Pxel Plus znacząco poprawia obraz,ale i tak musisz osobiscie przetestować ten model.Zresztą tak jak każdy zanim sie go kupi.
Pzdr
 

new

New member
Witam. to jak ten telewizorek ma sie do np. Sharpa P55 , Panasonica Lx60 czy Samsunga R71 ?
Ja mam Sharpa P55 (tzn miałem bo teraz jest w serwisie i czekam na rozwój sytuacji ) i grał ok a tego systemu DMN nie ma wiec to tylko maja Philipsy tzw. wyższej klasy tak? Ten Sharp ma Quick Shot Processor czy to odpowiednik DMN?

Ps. ja juz mam zakrętke w głowie z tymi LCD , nie wiem co wybrac :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry