Sound Bar Philipsa

pro_fill

New member
Bez reklam
no nic, gdybyś spytał o produkt panasonic'a, to może........


niewielu użytkowników decyduje się na takie rozwiązanie, a tu strach doradzać, bo mnie [jako użytkownika soundbar'a] skrytykują ;)
 

pro_fill

New member
Bez reklam
nie, źle mnie zrozumiałeś.
możemy podyskutować w jakich sytuacjach warto zainteresować się takim zestawem.
co do philipsa, to ja go nie słyszałem, dlatego nie będę się wypowiadać i mało prawdopodobne, byś otrzymał subiektywne opinie.

obiektywnie, to jeśli obecnie nic nie masz i chcesz poprawić jakość dźwięku, to będziesz zadowolony.
ja właśnie tak zrobiłem, a wybrałem panasonic'a [HTB500], aby mieć gwarancję współpracy z TV.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
No ja mam caly zestaw Phila i dlatego o nim myslalem
Jutro wybiore sie do Media i zobacze jak to wyglada i brzmi
Napisz mi prosze jak ten Panasonik?:)
 

pro_fill

New member
Bez reklam
nie ma co porównywać do zestawów typu 5.0 lub więcej. nie ma też porównania do tego co oferuje TV.

za mało czasu spędzam przed TV, aby się podniecać dźwiękiem wielokanałowym, a problemem były godziny wieczorne, gdzie mi wydawało się, że jest wystarczający poziom głośności, a reszta domowników udających się na spoczynek zwracała mi uwagę, aby ściszyć TV.

to co oferują tego typu zestawy, to poprawa dźwięku, a jeśli w zestawie jest subwoofer, to dźwięk wreszcie nabiera kolorytu.
bas jest głęboki, nie trzeba wcale robić głośno TV [sterowanie jest poprzez TV] i u mnie na 25m kw. zestaw zdaje egzamin.

teraz tak się zastanawiam, czy w tym roku do odtwarzacza wrzuciłem jakąś płytę [film, koncert] i nie mogę sobie przypomnieć takiego zdarzenia. kilka razy włączyłem tylko player'a. czyli gdybym zainwestował w zestaw kilku głośników i wzmacniacz to "musiałbym być zadowolony" :D - zestaw byłby nie wykorzystany.
 
Do góry