Philips 32PF3320/10

andrea11

New member
Witam Po wielkich perypetiach z telewizorem AMOI który wypalił podobno matrycę zdecydowałem się po przygodach z naprawą gwarancyjną kupić Philipsa 32PF3320/10.W instrukcji obsługi są tylko sprawy techniczne instalacji Chciałbym się dowiedzieć co to jest za LCD jak się sprawuje u innych.W jaki sposób i przy pomocy jekiego zestwu kabli można go podłączyć w kinie domowym też Philipsa tak aby dźwięk można było odbierać przez tuner TV nie licząc na podłączenie do gniazdka słuchawkowego.Będę wdzięczny za wszystkie sugestie.Pozdrawiam
 

ortax360

New member
Witam
Mam pytanie co to znaczy wypalił matryce ? moze padła lampa podswietlaiąca panel bo o takim przypadku jak wypalenie matrycy jeszcze nie słyszałem .
Pozdrawiam
 

andrea11

New member
ortax360 napisał:
Witam
Mam pytanie co to znaczy wypalił matryce ? moze padła lampa podswietlaiąca panel bo o takim przypadku jak wypalenie matrycy jeszcze nie słyszałem .
Pozdrawiam
Odpowiadając na Twoje pytanie o wypalonej matrycy dowiedziała się moja żona w czasie załatwiania sprawy wymiany telewizora od personelu że taka informacja była nadesłana przez serwis do sklepu.Objawy jego były takie że był głos a brak obrazu.Przez miesiąc serwis w Warszawie usuwał tę awarię i nic.
 

sparrow

New member
pytanie "grzecznosciowe"

Witam wszystkich w moim pierwszym poscie.
kolega z pracy ma problem ze swoim philipsem 32pf5320/10, a mianowicie sterowanie pilotem trunera cyfry+ (rowniez philips) wplywa na dzialanie telewizora. wyglada to w ten sposob ze telewizor reaguje na kazdorazowe przycisniecie jakiegokolwiek przycisku na pilocie cyfry np. wyswietleniem menu lub zmiana jakiegos ustawienia tegoz telewizorka. Dodatkowym symtpomem jest reakja tunera na przciskanie przyciskow na pilocie telewizora. Tutaj jednak nie jest to az tak bolesne gdyz objawia sie to jedynie migotaniem led na panelu przednim tunera.

Spotkalem sie juz kiedys z mozliwoscia sterowania sprzetem philipsa z jednego pilota (np. pilot magnetowidu byl w stanie obsluzyc telewizor), lecz odbywalo sie to bez niespodzianek, tzn odpowiednie klawisze uruchamialy ospowiednie funkcje.
czy ktos mial juz podobny prpblem?
czy moze jest na to jakies antidotum??
 
Do góry