Philipsa 32PF5321

MAX 100

New member
PHILIPS 32PF5321 za 2777zł

Witam mam okazje kupić Fhilipsa 32PF5321 za 2777zl:D , i wlaśnie teraz pytanie do osób mających ten LCD lub fachowców wiedzących dużo o temacie telewizorów LCD, czy cena jest adekwatna co do jakości, a na forum zabardzo nie pisze sie o tym modelu. Przegladam strony ze sklepami internetowymi i cena waha sie 3200zl do 3700zl, więc cena która podałem wyżej 2777zł jest ceną okazyjną, więc czy warto go kupić? Proszę o sugestnie i opinie.

Edit Tuptus55: Po co zakładasz nowy wątek o TV, który jest już na forum? Przeczytaj regulamin
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
W Domar Bydgoszcz mieli pare dni temu , promocje na samsunga 32 R72 za 3000zł . To chyba najlepsza oferta w chwili obecnej w Polsce. Cena podobna a tv lepszy. Maja tez sklep internetowy wiec sprawdz moze jeszce są.
 

bodzio15

New member
Philips 32 pf 5321

Witam. Przymierzam się do zakupu tego telewizora cena ok 3.300zł.
Czy ktoś posiada ten TV , a jeśli tak to jak się sprawuje?
Proszę o podpowiedź
Edit Tuptus55: Po co zakładasz nowy wątek o TV, który jest już na forum? Przeczytaj regulamin
 

konklon

New member
bedzie cos jednak napisane o tym modelu? tutaj? bo tłumaczenie kup model 74... mija się z celem. bo chodzi o model 53... . jest tańszy a na droższy mnie również nie stać.
 

dario4

New member
Zastanow sie co robisz

Mam ten model Philipsa ,byl 2X w naprawie i usterka jest nie do usuniecia mam dostac nowy telewizor philipsa walcze z serwisem prawie 3 miesiace i ieszcze nic mi nie przyslali.Jako telewizor jest b.prosty w obslodze obraz dosc dobry ,tyle ze gwarancja jest bardzo zle okreslona ,bo w razie userki moga ci trzymac i naprawiac sprzet do:hmm:smiertnie ,a i zwotu gotowki nie otrzymasz bo ci nie dadza ,wiec zanim kupisz ten wspanialy tv Philipsa zwroc owage na gwarancje,i zastanow sie czy ci pasuje taki uklad jaki daje firma Philips ,Ja na twoim miejscu zwrocil bym uwage na innych producentow.
 
Do góry