Philips 9705 wszystko o serii

nowy51

New member
Witam kolegę Accu tak mam rozpakowane i jedynie można wgrać tylko ostatnią aktualizację .Dzwoniłem na infolinię Philipsa jakiś Gostek stwierdził ,że w warunkach domowych wgrać się straszej wersji nie da i muszę wysłać do serwisu:blagam:Mam jeszce pytanie czemu jak chce przjesć na ostatnią stronę forum to o philips 9705 to wrzuca gdzieś w plazy .Pozdrawiam
 

nowy51

New member
Lepszy numer jest bo jak pisałem Kolegom wcześniej wchodze w smart tv Filipek miele miele i potem plansza zatwierdzająca licencję i kicha nie mogę zatwierdzić smart tv w tym 40" 9705 Zatem obecnie jestem bez neta i wifi ,również na infolini usłyszałem ,że mam wysłać do serwisu.Brat ma sony w5500 i po 5 latach obraz super żadnej USTERKI ,NIESTETY ambilight to rzecz super i nikt mi nie powie po prostu w scenach akcji baja zresztą wszyscy co u mnie oglądają są po wrażeniem i to potwierdzają ale usterkowość Philipsa sprawia ,że poczekam na sonego z ambilight bo w 2016 chyba już wszystkie firmy będą mogły ten patent zastosować.Wogóle zauważyłem ,że Sony na matrycach LG nie ma sobie równych a ten mój to chyba ma od sharpa .Ok jakby ktoś miał jakiś pomysł na wgranie starszej wersji proszę o odpowiedź podobno jakies wejście serwisowe jest i trzeba coś dokupić jakiś kabel czy coś tam ,proszę krok po kroku o instrukcję ,dziękuję z góry i pozdrawiam. Kolego ACCU spróbuję jeszcze jak wrócę z pracy tak jak mówiłeś Ty bo może to ma znaczenie ponieważ ja wkładam pendrive a potem szukam w ustawieniach ,ale czy to ma znaczenie ?. Poza tym uważam ,że w tym tv obraz jest za jaskrawy i strasznie ta biel bije po oczach a ustawienia ostrości na 0 hm... a co wtedy ze szczegółami .Moje ustawienia Kontrast 66 / jasność 33 /ostrość 4/ odcień własny lub ciepłe /reszta off.Kolega ma model poprzedni 9704 jeszce nie led z matrycą LG obraz bajka lepszy od mojego u mnie poprostu przewalili z tym kontrastem .Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
...NIESTETY ambilight to rzecz super i nikt mi nie powie po prostu w scenach akcji baja zresztą wszyscy co u mnie oglądają są po wrażeniem i to potwierdzają ale usterkowość Philipsa sprawia ,że poczekam na sonego z ambilight bo w 2016 chyba już wszystkie firmy będą mogły ten patent zastosować....

Witam,
poczekasz do 2020 roku, dopiero wtedy wygasa patent.
Philips z serii 9664 miał zdecydowanie lepszy obraz niż Sony W5500 oraz Sony Z5500.
Dopiero plazma z serii ST60 godnie go zastąpiła, brak ambi do przeżycia pewnie za sprawą 20cm większej
przekątnej.

Pozdr.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Poszukaj wersji FUS_Q5551_0.140.34.0 . zip i wgraj . Koledze Tomi_St pomogło , który jest użytkownikiem telewizora Philips 46PFL9705 i miał podobny problem . Jak nie pomoże , to serwis
prawdopodobnie wgrywa sterowniki .

Podaję Tobie link , abyś mógł skorzystać i zapisać sobie odpowiedni plik wersji 34 oprogramowania .

www.hdtv.com.pl/forum/1021919-post27.html

Plik ten można również pobrać ze strony:

PHILIPS TELEVISION (9xx5) - Unofficial Firmware Mirror

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

nowy51

New member
Witam pięknie ,Kolego SDman czyli wyjście pozostaje jedno znowu będzie Filip bo ja już bez ambi nie wyobrażam sobie oglądania wieczornych seansów filmowych , dziękuje również za poprawienie mnie fakt ten tv mojego kolegi to 9664 a nie jak pisałem 9704.Z tymi Philipsami to też loteria był taki model chyba 6008 niby seria niewysoka ale świecił bardzo ładnie.Kolego Accu śliczne dzięki za linka i podpowiedź jak się z tym uporać ,dzisiaj wieczorkiem jak wrócę z pracy będę próbował wcześniej nie mogę bo jak większość siędzę w pracy dłużej za komuny był 8 godzin a jak dłużej w pracy to zaraz strajk ,za to Donki i inni ze styropianu wywalczyli sobie całkiem fajne posady ,a reszta co poza sejmem.... rypać rypać, dzisiaj mamy kapitalizm czyli kulturalną wręcz łagodną formę niewolnictwa .Ale co zrobić Donek z kolegami nieudolni,Jarek nawiedzony i będzie zaraz budował kościoły oraz kazał rodzić kobietom chore dzieci słowem nic tu już nie wyrośnie i nie ma opcji żadnej.Chyba jeb.....ę to wszystko i pojadę do Finlandii karmić renifery zdrowe powietrze zorze polarne niczym ambilight w Philipsie i to za darmo hahahaha sorry za offtopa ale coś mnie naszło może to wina upałów.Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wszelką okazaną mi pomoc na tym forum.
 

nowy51

New member
Witam ponownie zatem nie wiem czy też ten post będzie ważny ale skoro na infolinii Philipsa powiedziano mi ,że starszej wersji oprogramowania w warunkach domowych wgrać się do mojego modelu 40 " 9705 się nie da i czeka mnie serwis a wiadomo po gwarancji to i koszty .... Pragnę wszystkim chętnym do zmiany na starsze oprogramowanie powiedzieć gdzie tkwi kruczek ,otóż nie da się mając tak jak ja wersje oprogramowania 048 wgrać na przykład od razu 034 czy też 025 bo tv na usb nie widzi plików ale idąc w dół z 048 na 047 itd o jedno oczko w dół da się i choć to żmudne wróciłem do wersji fabrycznej nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje ale efekt jest .Zatem wszyscy chętni chcący wrócić do oprogramowania starszych wersji a mający ten sam problem co ja musicie schodzić o jedno oprogramowanie w dół i wtedy tv widzi pliki usb reszta procedury tak jak Kolega accu opisał.Przyznam może to sugestia ale obraz jest na starszym oprogramowaniu lepszy mniej mdły .Pozdrawiam Wszystkich i dzięki za okazaną mi pomoc zwłaszcza co do linków z oprogramowaniem.
 

pb923

New member
A ja mam pytanko gdzie mozna kupic tv 42 PFL7509 wszedzie szukam i nic,bo planowalem go kupic z tym ze na raty.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

No widzisz , problem udało się rozwiązać . Bardzo mnie to cieszy . Pamiętaj , że masz bardzo dobry telewizor .:neutral:
Tak trzymaj kolego nowy51 .:)


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Tomi_St

New member
Pragnę wszystkim chętnym do zmiany na starsze oprogramowanie powiedzieć gdzie tkwi kruczek ,otóż nie da się mając tak jak ja wersje oprogramowania 048 wgrać na przykład od razu 034 czy też 025 bo tv na usb nie widzi plików ale idąc w dół z 048 na 047 itd

Da się wgrać starszą wersję oprogramowania, tylko nie automatycznie.
Trzeb włożyć pendriva ze starszą wersją i w menu TV "Oprogramowanie" odnaleźć "Lokalna rozbudowa" tak jak pisał wcześniej Accu

U mnie tak zadziałało - mam 46PFL9705. Miałem wersję 048, wgrałem "lokalną rozbudową" wersję 034 i potem ponownie 048 już w sposób automatyczny. I Smart TV zadziałał.
Nie wiem czy tak samo da się na podobnych modelach.
 
Ostatnia edycja:

motor19

New member
"Da się wgrać starszą wersję oprogramowania, tylko nie automatycznie"
a mi udało się automatycznie.
wersje 34 wgrałem na pena wyłączyłem tv wsadziłem pena w usb i odpaliłem tv.
Philips sie zapytał czy chcę zainstalować wersje starszą niż obecnie mam i poszło , teraz mam nawet net tv i zastanawiam się tylko czy warto wgrywać ponownie nową wersję? Co daje nowa wersja? ktoś wie jakie zmiany w niej są ?
 
Do góry