Philips - jak wykonac aktualizację ?

Robertus64

New member
Bez reklam
Witam.
Chcę wykonac aktualizacje w Philipsie i niestety nie znam angielskiego i nie wszystko zrozumiałem - wiem że potrzebny będzie Pendrive i co i jak mam skopiowac.Na stronie Philips jest aktualizacja jako zip , czy trzeba coś z tym zrobic dalej , może ktoś się ulituje i da mi wskazówki krok po kroku jak to najprościej przeprowadzic - bo siedze nad tym za długo:(
 

coroner-666

New member
Robertus64 napisał:
Witam.
Chcę wykonac aktualizacje w Philipsie i niestety nie znam angielskiego i nie wszystko zrozumiałem - wiem że potrzebny będzie Pendrive i co i jak mam skopiowac.Na stronie Philips jest aktualizacja jako zip , czy trzeba coś z tym zrobic dalej , może ktoś się ulituje i da mi wskazówki krok po kroku jak to najprościej przeprowadzic - bo siedze nad tym za długo:(
witam
normalnie wszystko jest zawsze opisane krok po kroku nawet w instrukcji ale jak chcesz to podaj model tw to opisze ci wszystko wraz z linkami
pozdrawiam
 

coroner-666

New member
Robertus64 napisał:
Mam model 32PFL5403.
Pozdrawiam i dziękuję.
witam
wiec tak
- przygotowac klucz usb - min 64mb - usunac wszystkie dane
- sciagnac plik ze strony (zapisac na dysku twardym)

h**p://###.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?scy=PL&slg=POL&cat=FLAT_TV_CA&sct=LCD_LARGE_30_40_SU&session=20090110060654_79.81.12.78&grp=TV_GR&ctn=32PFL5403D/10&mid=Link_Software&hlt=Link_Software

- rozpakowac sciagniete archiwum (zip) do klucza usb - na kluczu usb ma sie znajdowac tylko plik "autorun22m.upg"

z tak przygotowanym kluczem przystepujemy do nastepujacej procedury:

1. zalaczyc tv
2. podlaczyc klucz usb
3. tv wylaczy sie na ok 10s po czym sie wlaczy. (nie probowac wlaczac samodzielnie tv z panelu ani z pilota)
4. po wlaczeniu tv automatycznie rozpocznie sie proces aktualizacji
5. aktualizacja zakonczy sie w momencie wyswietlenia na ekranie "operation successful"
6. nalezy odlaczyc klucz usb od tv
7. nacisnac na pilocie JEDEN RAZ przycisk power (nie naciskac wiecej niz raz)
8. tv wylaczy sie na ok 10s (nie naciskac zadnych przyciskow ani na pilocie ani na panelu)
9. po 10s tv wlaczy sie samodzielnie - aktualizacja skonczona

pozdrawiam i powodzenia

ps. w linku znaki ** zastapic tt a znaki ### zastapic www
 

Janne

New member
Mam taki oto problem : chwilke po zaczęciu aktualizacji (gdy pierwszy pasek dochodzi mniej wiecej do 1/10 całości) wyskakuje komunikat "cannot read file" czy coś w ten deseń, co może być przyczyną ? dodam tylko, że ściągałem ten plik trzykrotnie, oraz próbowałem wykorzystać 3 różne urządzenia usb i zawsze w tym samym miejscu się zatrzymywało :) pozdrawiam
 

MirekMax

New member
Miałem ten sam problem, gdy na nośniku były różne inne pliki, nie wiem czy to było przyczyną, ale po wyczyszczeniu pendriva poszło bez problemów.
 

paaawel5

New member
Witam, dołączam się do pytania a mianowicie to samo mam z 47PFL6008k
w menu telewizora jest wpis że oprogramowanie jest najnowsze lecz podana w nim data wyprzedza o 2 tygodnie to które jest na oficjalnej stronie Philipsa
Zassałem je wgrałem plik na czystego pendriva i .... no właśnie i ... nie uruchamia mi się instalacja - jest na to jakiś patent ?
Wcześniej plasma Lg = 0 problemów a aktualizacjami i obrazem a tu zmiany na "lepsze" klatkowanie przy szybkich scenach filmów mnie dobija - masakra jakaś w tej klasie ...
 

Gniewomir

New member
Witam. Robiłem aktualizację przez neta i próbowałem też przez usb i coś jest nie tak a mianowicie dochodzi do ok 20% i na ekranie pojawia mi się to ... hmm ktoś wie jak dalej mam instalować?
 

Attachments

  • 20180216_092942.jpg
    20180216_092942.jpg
    916,5 KB · Wyś: 22
Do góry