Laptop + PHILIPS 42 PFL7662D + przejściówka DSUB>Component

qrko

New member
Tak wiec mam laptopa z kartą Geforce 8600, wspomniany w temacie LCD TV Philips, przejściówke http://www.allegro.pl/show_item.php?item=327109575 oraz porządny kabel komponentowy.

Podlaczam przejściówke do laptopa, kabel od przejściówki i do TV i tutaj zaczyna sie problem. Na TV wyskakuje napis video not supported i na tym kończy się moja przygoda. Ktoś ma jakikolwiek pomysl? Probowalem roznych kreatorow, zawsze gdy juz ma byc "podgląd" na tv wyświetla się Prosze czekać, a potem video not supported.
 

masay

New member
Witaj. Aby podłączyć laptopa do TV najlepiej by było gdybyś miał w notku wyjście HDMI bądź DVI bo wowczas kupujesz tylko kabelek i wszystko działa. Jednak często zdarza się że notki mają wyjścia VGA i S-Wideo a telewizory nie mają wejścia VGA. Wówczas bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup stacji dokującej na USB z wyjściem DVI na przykład tu:
www.allegro.pl/item334971562_okazja_dynadoc_toshiba_usb_uniwersalna.html
i wtedy wszystko śmiga aż miło.
Ja korzystam z takiego rozwiązania bo mam notka Toshiba Satellite A215-S7422 który nie ma wyjścia DVI tylko VGA oraz S-Wideo a mój telewizor ma tylko wejście S-Wideo oraz HDMI więc jedynym wyjściem okazała się stacja dokująca którą szczerze polecam.
 
Do góry