philips 42pfl7962

leszekk

New member
Podoba mi się ten model LCD i jest naprawdę dobrze wyposażony.
Kosztuje w tej chwili poniżej 5000PLN.
Czy posiadacze tego LCD mogą się podzielić swoimi wrażeniami?
Proszę też o pomoc osoby, które brały pod uwagę ten model TV i porónywały go z innymi LCDkami.
Leszek
 

Agrescik

New member
leszekk napisał:
Nikt nic nie jest w stanie powiedzieć?!!!

Witam. Nie mam tego TV ale moge cos na temat powiedziec bo prawie ze go kupuje :)))) Rozgladam sie za jakims od dluzszego czasu. Wybor padl na Philips. Bralem pod uwage serie pfl 7xxx. Najpierw byl 7332. potem 7662. Ale to upadlo w momencie pojawienia sie 7962. Ambilight to fajna sprawa i coraz bardziej sie do niego przekonuje. Nie zalezy mi na USB bo mam w DVD(DVP5980 - z hdmi) -Dlatego Divixy beda mi fajnie chulac :). Co do obrazu moge stwierdzic ze jest super. Sam podregulowalem sobie w roznych sklepach ustawienia i naprawde mozna czynic cuda :) Wszystko zalezy od ustawien. Lepszym moze modelem bylby 7862 -100hz bez ambilighta ale cena jest wyzsza okolo 1000 zl i mi sie wydaje ze mozna te pieniadze wydac na profesional wieszak na sciane :). Jesli ktos moze sie wypowiedziec na temat tego modelu z wlasnego "uzytkowania" to bardzo chetnie poslucham. Cena tego modelu od wielu miesiecy jest stala i ponizej 5tys kpln. Mysle ze dobra jak na tego typu tv.
Pozdrawiam.
Poczekam rowniez z checia na opinie innego "uzytkownika" :)
Pozdrawiam.
Ale wydaje mi sie ze go kupie.
 

stdanielo

New member
leszekk napisał:
Podoba mi się ten model LCD i jest naprawdę dobrze wyposażony.
Kosztuje w tej chwili poniżej 5000PLN.
Czy posiadacze tego LCD mogą się podzielić swoimi wrażeniami?
Proszę też o pomoc osoby, które brały pod uwagę ten model TV i porónywały go z innymi LCDkami.
Leszek

Za takie pieniądze bierz śmiało, Philips ma rewelacyjne kolory i prawdę mówiąc, żaden z popularnych LCD nie dorównuje filipkowi pod tym względem. Do tego ma naprawdę dobre głośniki. Jeśli nie masz sygnału HD lub FullHD to zastanów się nad 100Hz, na sygnale SD czyni cuda.
 
Do góry