philips 42pfl9732

janusz16

New member
Witam Wszystkich.Mam prośbę .W przyszłym tygodniu kupuję lcd PHILIPS 42 PFL 9732. Nie wiem czy w akcesoriach są śruby którymi mocujemy telewizor do ściany,lub stojaka, będę wdzięczny za odpowiedż ,ponieważ mam stolik ze stojakiem a śrub żadnych
 

zlq

New member
Czy ten LCD jest w ogóle osiągalny (poza sklepami typu MM)?

Nie chcę siać zamętu, ale ... pod koniec lutego słyszałem "plotkę", że model ten może zostać wycofany na rzecz nowego, lekko ulepszonego wypustu, który miałby wejść na rynek jeszcze w marcu.

Czy ktoś to może potwierdzić / zdementować?
 

Paqollo

New member
Kiki, masz albo będziesz miał jakieś info o nowym Philipsie? Znalazlem informacje, ze ma wyjsc nowy Philips z Perfect Pixel 3HD Engine i ma być płaski.
 

viValdi

New member
Bez reklam
@janusz16

stopa obrotowa (oczywiste)
kabelek zasilający polski i brytyjski (po co, nie wiem)
kabelek antenowy
manual w "dwudziestu" językach, w tym polski

to wszystko o ile pamiętam

załadowałem najnowsze oprogramowanie, gra bardzo pięknie na C+ (nie mam jeszcze C+HD) i super z kamery HD przez HDMI. Teraz trzeba się przyzwyczaić do wielkości ekranu po przesiadce z 20" starego Philipsa. Główne zastrzeżenie rodziny to to, że obraz "wchodzi do pokoju" czyli jak w kinie.
 

KIELAQ

New member
Tak , tak . Ja pisałem o 37 calach . 7150 za 42 cale to dobra cena . W Media Markt obsługa dostała czerwonej gorączki jak zapytałem się czemu mają 1600 zł drożej niż w internecie za model 37 cali . Trudno świecić oczami przez chciwość swoich szefów .
 
Do góry