9632 / 9732 bez "ambi light" ?

gol70

New member
Czy ktokolwiek umie wskazać jaki model odpowiada 9632 / 9732 tylko bez "ambi light"?
Różnych modeli PLIPS jest tykle na rynku a nigdzie nie ma sensownego zestawienia.

pozdrawiam,
Grzegorz
 

deniro24

Member
Bez reklam
Z tego co wiem to nie ma Philipsa z układem Perfect Pixel (czwarta generacja Pixel Plus, która znajduje się w modelach 9632/9732) bez Ambilight'u. No więc odpowiednika brak. A szkoda bo cena mogła by być atrakcyjna.

Pozdrawiam.
 

KIELAQ

New member
Tylko modele z 9 na początku mają Perfect Pixel HD i to nie wszystkie . Modele z 5 lub 7 mają co najwyżej Pixel Plus 3 HD czyli procek starszy i wolniejszy
 

janusz16

New member
philips

Kupiłem philipsa pfl 9732. I powiem Ci szczerze. Teraz nie wyobrażam sobię telewizora bez ambi. To jest coś naprawdę super. Zmienił byś zdanie tak jak ja zmieniłem,gdybys oglądał w nocy lub wieczorem,a tak ..gdyby oczy umiały mówić to powiedziały by Ci: Nareszcie nic nas nie boli i nie łzawimy ,po kilkugodzinnych nocnych seansach
 

flor

New member
Prośba o opinie na temat 9732

janusz16 napisał:
Kupiłem philipsa pfl 9732. I powiem Ci szczerze. Teraz nie wyobrażam sobię telewizora bez ambi. To jest coś naprawdę super. Zmienił byś zdanie tak jak ja zmieniłem,gdybys oglądał w nocy lub wieczorem,a tak ..gdyby oczy umiały mówić to powiedziały by Ci: Nareszcie nic nas nie boli i nie łzawimy ,po kilkugodzinnych nocnych seansach

czy mógłbyś Kolego podzielić się swoimi odczuciami na temat telewizora który posiadasz. Chce go kupić i jestem prawie zdecydowany ale biore tez pod uwage SHARP-a 100 Hz.:)
 

flor

New member
Wskazówka na temat 9632 czy też 9732

Szanowny Kolego,

Porównywalnym modelem do wyżej wspomnianych jest PHILIPS 7862. Nie posiada Ambilight ale jest 100 Hz więc może warto wziąc go pod uwage przy zakupie. Sam zamowiłem model 9632 ale czas oczekiwania jest długi a wczoraj zaproponowano mi model 9732 w okazyjnej cenie z powodu tego, że podobno PHILIPS wycofuje się z produkcji modelu 9632. Osoobiście uważam, że jest to zrozumiałe ponieważ model 9632 to dokladnie to samo co 9732 ale posiada tylko czytnik kart SD (i innych) + 3 strefowy Ambilight, a jest ok 1000 do 2000 zł droższy więc po co przepłacać. Gdyby nie to, że dostałem na niego dobra cenę to bym nie kupił.

Pozdrawiam :)
 
Do góry