Gwarancja philipsa

007karol

New member
Witam!
Zakupi,łemtelewizor philips 32pfl7862d i w pudełku nie było karty gwarancyjnej.. Poszedłem do sklepu i gościu podbił mi tylko tą grubą książke z instrukcją z tyłu i podpioł paragon??
Mam pytanie czy tak powino wyglądać teraz gwarancja?? Nie ma kart gwarancyjnych??
 

jacek.ok66

New member
007karol napisał:
Witam!
Zakupi,łemtelewizor philips 32pfl7862d i w pudełku nie było karty gwarancyjnej.. Poszedłem do sklepu i gościu podbił mi tylko tą grubą książke z instrukcją z tyłu i podpioł paragon??
Mam pytanie czy tak powino wyglądać teraz gwarancja?? Nie ma kart gwarancyjnych??

Ja w pudle nie znalazlem zadnej. Napisalem wiec do Philips PL i mi odpisano, ze musze otrzymac od sprzedawcy gwarancje oficjalna. Napisalem wiec e-maila do sprzedawcy i ten przyslal mi papierowa gwarancje Philips Polska. Ale do dzis nie jestem pewny czy ta gwarancja na LCD jest na 12 czy na 24 miesiace. Sprzedawca twierdzi, ze 24 ale z gwarancji papierowej niejednoznacznie wynka, ze tylko 12. Moze ktos to potwierdzic?
 

rob01

New member
Ja też przy zakupie 32PFL7862D nie dostałem karty gwarancyjnej, gość w sklepie syrius.pl mówił, że wystarczy mi faktura. Ale po przeczytaniu Waszych wątków napisałem maila z prośbą o kartę do głównej siedziby syrius.pl i dzisiaj ją otrzymałem.
Niektórzy z Was mówią o 1- inni o 2-letniej gwarancji, a ja mam zaznaczone na karcie 3 lata.
Dlaczego - nie wiem, ale trudno, co robić :)
 

saygon

New member
Czy w razie czego zostawic pudelko od Philipsa czy mozna je wyrzucic?

Witam,

Mam pytanko: czy jesli mam podbita karte to moge spokojnie wyrzucic pudelko? Bo niektore firmy zadaja pudelka przy oddawaniu towaru do naprawy.

Moze ktos wie jak to jest z tv lcd philips?

pozdr,
SaYgon
 

barti60

New member
vidi21 napisał:
z tego co wiem trzeba trzmac pudlo

pudełko trzeba trzymac ale tylko dla siebie, gdyby odpukac sało ci sie cos z tv to jak go zawieziesz?? w worku po ziemniakach... a i jeszcze najprawdopodobniej bedzie dalej transportowany to tak 2 lata trzeba trzymac ten karton
a 2 lata dlatego ze masz prawo reklaowoac go w sklepie w którym go kupiłes z tytułu "niezgodności z umową" lub masz 1 rok gwarancji od producenta czyli w tym wypadku od Philipsa.I tak dla waszej informacji jest tak dla kazdego produktu-no chyba ze masz 2 letnia gwarancje.
 
Do góry