LCD 42 cale 7662 Philips

woznyadam

New member
Witam,
mam taki problem, telewizor który zakupiłem ma wadę, mniej więcej między 1/5 a 1/4 szerokości od prawej strony jest taki granatowy (niebieski) pasek z góry do dołu. Jak jest ciemny obraz to tego nie widać, jednak przy jasnym to już widać :( Dzwoniłem do punktu gwarancyjnego w moim mieście, a Ci odesłali mnie do Radomia, pani powiedziała że za godzinę oddzwoni, niestety dopiero na nastepny dzień zadzwonili z mojego miasta i powiedzieli ze kurier przyjedzie po telewizor. NIestety nie przyjechał, zadzwoniłem ponownie i powiedzieli abym sam do nich zawiózł telewizor, a niestety nie mam jak. Zadzwoniłem jeszcze raz i pani miała oddzwonić i niestety nie mogłem się doczekać telefonu od nich więc po 2 dniach zadzwoniłem do nich i powiedzieli że transport do Radomia teraz będzie w następną środę, ale nie wiadomo czy będą mieli transport żeby telewizor ode mnie odebrać.

Może ktoś miał podobny problem? Wie co robić? Proszę o pomoc
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ratuje Cię tylko serwis. Niestety o podejściu serwisu słyszę od dawna że nie troszczy sie o klienta. I twierdzą tak nie tylko użytkownicy ale również sprzedający. Nieraz wydaje się że sprawa jest prosta - a urasta do gigantycznego poziomu.
 
Do góry