Philips 32PFL9632D

Opmal

New member
Witam!!!
Mam zamiar nabyć telewizor LCD. Zainteresowały mnie 3 typy:
- Panasonic TX32LX32P
- Sony KDL32D3000
- Philips 32FPL9632D
Który wybrać? (Warunki: mieszkanie w blokowisku, kablówka osiedlowa)
 

jacek.ok66

New member
Opmal napisał:
Witam!!!
Mam zamiar nabyć telewizor LCD. Zainteresowały mnie 3 typy:
- Panasonic TX32LX32P
- Sony KDL32D3000
- Philips 32FPL9632D
Który wybrać? (Warunki: mieszkanie w blokowisku, kablówka osiedlowa)

Wlasnie przerabialem ten sam wybor plus jeszcze Sharp Rd2 i JVC P80 dwa tygodnie temu i do kablowki kupilem wlasnie Philipsa....Jestem bardzo zadowolony...Pamietaj aby odleglosc oczu od 32' byla minimum 2,5m...
 

KIELAQ

New member
Do kablówki najlepszy będzie philips . Poza tym ambilight , 100 Hz to dodatkowe atuty . Cena to największy minus . Jeśli masz kasę to kupuj 37 cali . Zobaczysz nie pożałujesz . Wiele osób kupiło mniejsze a potem narzekali że mogli wziąć więcej cali
 

jacek.ok66

New member
KIELAQ napisał:
Do kablówki najlepszy będzie philips . Poza tym ambilight , 100 Hz to dodatkowe atuty . Cena to największy minus . Jeśli masz kasę to kupuj 37 cali . Zobaczysz nie pożałujesz . Wiele osób kupiło mniejsze a potem narzekali że mogli wziąć więcej cali

Nic podobnego...Istnieje jakas mania wielkosci przeciewko jakosci....
Wszystko zalezy wylacznie od odleglosci ogladanego ekranu od matrycy....
Przy 32 prawidlowy, pozbawiony 'kaszy' i ostry obraz jest od 2,5 metra....Przy 37' jakies 3,2 metra, 40' 4 metry..Mam tu na mysli sygnal SD..Sygnal PAL to 720x576 pixelia, liczba lini sygnalu(PAL 626lini) i technologia LCD natychmiast pokazuje wady tego sygnalu z kazdej niewlasciewj odleglosci od matrycy....
 

KIELAQ

New member
Teoretycznie masz rację . Tylko że teoria a praktyka to dwie różne rzeczy . Wszystko zależy od Ciebie i Twoich odczuć wzrokowych. Philips naprawdę dobrze odtwarza sygnał SD . Najpierw zobacz w praktyce jak to wygląda . Nawet z bliska obraz jest bardzo dobry , bez kaszy czy szumów . Polepszacze obrazu też dają radę . Oczywiście nie wszystkie kanały grają tak samo dobrze . PO PROSTU ZOBACZ NAJPIERW ! Jestem pewien że przyznasz mi rację . Pradawne przysłowie mówi że DUŻY może WIĘCEJ :p
 

KIELAQ

New member
Mam N-ke po HDMI . TVN nawet z bliska wygląda elegancko . O kanałach HD to nawet nie ma co pisać - Po prostu ŻYLETA
 
Do góry