37PFL7662D/12 Co o nim sądzicie?

rottweiler

New member
Witam
Mam problem, byłem w sklepie i rzucił mi się w oczy ten model Philipsa 37PFL7662D/12. Jest on dziwnie tani od innych marek, np. Panasonic TX-37LZ70. Czy to szajs czy opłaca się go kupić??
 

jedrus11

New member
Mam go od 3 tygodni i do tej pory nie do końca potrafię go ustawić.
Program oglądam z dekodera hd cyfry+ przez złącze hdmi, telewizor przyjmuje to jako sygnał analogowy, tak że wiele możliwości telewizora jakie on posiada przy odbiorze sygnału cyfrowego jest nie wykorzystanych. Obraz super o ile ogląda się z odległości min. 2,5-3m, natomiast dźwięk taki sobie, chociaż jest szeroko rozbudowana regulacja korekty dźwięku to do tej pory nie potrafię tego rozgryźć, poza tym można skorzystać z fabrycznych ustawień.
Wizualnie telewizor prezentuje się bardzo dobrze. Uważam,że o ile ktoś chce kupić telewizor 37" za rozsądną cenę nie znajdzie nic lepszego na rynku. GORĄCO POLECAM!!! Natomiast co do ceny to ok.5,4 tys. nie jest mało o ile kupuje się w sprawdzonym sklepie, a nie przez internet w firmie niewiadomego pochodzenia. Przed zakupem robiłem rozeznanie w różnych sklepach w Warszawie i wszędzie polecali ten model o ile chodzi konkretnie o 37 cali.
Pozdrawiam.
 
Do góry