Biały telewizor LCD 32-37 cali np. PHILIPS 32PFL7602D/10

figmenta

New member
itam,
poszukuje bialego, ewentulanie srebrnego telewizora LCD. Domyslam sie, ze jest to dosc niecodzienne kryterium przy wyborze telewizora;-)
Wiem, ze jest biały Samsung LE32R81W, ale ten design Samsunga niezmiennie kojarzy mi sie z monitorami komputerowymi.

Jedyny do tej pory, ktory nam (ja+dziewczyna) sie spodobal, jest ten PHILIPS 32PFL7602D/10 za okolo 3500 zł.
Ma moze ktos jakies przemyslenia/doswiadczenia zwiazane z tym modelem?
Jaki jest dla niego konkurent w przedziale 3000 - 3500 zl? Sygnał raczej nie najwyższych lotów, bo ze zbiorczej anteny satelitarnej.

Czy Philips 32PFL7602D/10 (bialy) vs ten model: 32PFL7862D, daleko im do siebie? Z tego co widze roznica jest w technologii 100 Hz na korzysc tego drugiego.

Z moja dziewczyna toczymy tez spor o wielko LCD. Dla niej ogladanie z 2,5 - 3 m to tylko 32 cale, 37 juz nie jest komfortowy, bo czuje sie jak w kinie gdy siedzi za blisko. Telewizor ma byc przewaznie do filmow z DVD.
Ja nie mam tego problemu, jak ja przekonac, ma moze ktos jakis argument dla kobiety?;-)
Czy jesli teraz wydaje jej sie (w sklepach przy ogladaniu) rozmiar 37 cali za duzy, to czy potem przywyknie, bedzie OK?

udanego dnia i dziekuje za pomoc
Artur
 

zyga007

New member
witam serdecznie, mam ten sam dylemat ;)
Czy zdecydowałeś się na któryś z modeli ? Ja coraz bardziej skłaniam się do Philipsa. Oglądałem ten telewizor kilka razy w madia markt, porównywałem z samsungiem i raczej wybór padnie na ten pierwszy sprzęt.

Jeżeli jesteś już po zakupie proszę o opinię.

dziękuje i pozdrawiam
zyga
 

Huzar

New member
figmenta napisał:
itam,
Z moja dziewczyna toczymy tez spor o wielko LCD. Dla niej ogladanie z 2,5 - 3 m to tylko 32 cale, 37 juz nie jest komfortowy, bo czuje sie jak w kinie gdy siedzi za blisko. Telewizor ma byc przewaznie do filmow z DVD.
Ja nie mam tego problemu, jak ja przekonac, ma moze ktos jakis argument dla kobiety?;-)
Czy jesli teraz wydaje jej sie (w sklepach przy ogladaniu) rozmiar 37 cali za duzy, to czy potem przywyknie, bedzie OK?

Artur
Jeśli nie ma wady wzroku to na pewno za pół roku będzie mówiła, że można było wziąść większy. Ja mam identyczną odległość i miałem identyczny problem czy kupowany tv nie będzie za duży?
Jak przyjechał to było przerażenie a teraz wydaje się w sam raz, mógł by być nawet większy.

pozdrawiam
 
Do góry